Kostýmový dizajnér Mindy Kalingovej zdieľa 6 krát narozeninovú dievčinu, ktorá úplne zahalila jej pohľad

Mindy Kaling Style Lead
Grove / Tiffany Rose

Olivia Bahou

24. júna 2017 @ 11:15 hod

Dnes je 38. narodeninami Mindy Kalingovej a tento osobitý deň využívame ako príležitosť na počesť jej žiarivého štýlu, od červeného koberca až po súbor Projekt Mindy. V štýle hovoril so Salvadorom Perezom, kostýmovým návrhárom nominovaným na Emmy, ktorý sa venuje Kalingovej show Hulu, ktorá tiež navrhuje hviezdu na červenom koberci, aby získala svoj obľúbený vzhľad na celkovom #girlboss.

Zatiaľ čo Kaling zdieľa svoje meno na svojom vystúpení, šumivý a stále presvedčený ob-gyn Mindy Lahiri, nepredpokladajú, že majú rovnaký zmysel pre módu. “Mindy Kaling je veľmi elegantná a sofistikovaná,” ​​povedal Perez. “Pravidelný vzhľad je veľmi klasický.” Ale pokiaľ ide o štýl jej postavy, nič nie je obmedzené.

“Mindy Lahiri je veľmi náladový a farebný a trochu nad vrcholom,” povedal. “Myslím, že Mindy je veľmi odvážna. Nič ju nevystrašilo. Je úžasné pracovať, pretože v Mindy vždy dôveruje. Ona ide: “Pokúsme to.”

Perez oba štýly a navrhuje vlastné oblečenie pre hviezdu, čo môže znamenať mierne zmenu vysoko-módny kúsok, aby lepšie flatter jej postavu alebo vytvoriť úplne nové šaty pre udalosť červené koberce. Tá druhá “robí ju veľmi šťastnou”, pretože jej vzory objímajú jej krivky.

“Táto práca je snom,” povedal Perez V štýle. “Väčšina mojej kariéry bola ako: “Oh, príliš veľa farieb. Príliš veľa iskru. “A ona je ako,” Ach, chcem viac farieb. Chcem viac žiaru, “a malé dieťa vo mne to miluje.”

SÚVISIACE VIDEA: Mindy Kaling odhaľuje svoj sen Celebrity priateľ 

Kostýmový dizajnér najprv odmietol koncert, keď počul Projekt Mindy bol stanovený v gynekologickej kancelárii, ale rýchlo sa dozvedel, že Mindy Lahiri robí nie šaty ako stereotypný lekár. “Kto vedel, že to bol tento nádherný nádherný svet, kde môžem hrať s oblečením, sme sa dostali na zvyk – urobili toľko a je to tak skvelé.”

Na počesť jej narodenín sa pridajte k prehliadaniu šiestich obľúbených snímok Perezovej hviezdy a dozviete sa, ako sa tieto štýly dostali do života, či už na show alebo na červenom koberci.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 − = 41

map