Laura Harrierová tvrdí, že jej štýl je inšpirovaný týmto čerstvým princom Bel-Air charakteru

Laura Harrier sa narodila v Chicagu a za posledné desaťročie žila v New Yorku. Ona je oficiálne cez zimu. “Už nie som s chladom,” hovorí 27-ročný. “Som pripravená byť na slnku.” Herečka sa nedávno presťahovala do mäkšieho Los Angeles, čo mnohí zvykli robiť, keď sa ich kariéra vyvrcholí (oznámila príchod svojho západného pobrežia na Instagram so scénickou fotografiou z Griffith Observatory ).

A pravdepodobne bude ešte vyššia. V minulom roku sa Harrierova úloha lásky Petra Parkera, Liz Allana, Spider-Man: Domov odvrátila ju od relatívnej nejasnosti po celosvetovú slávu. Druhý filmový reštart Marvelovho obľúbeného superhrdina, ktorý sa predával na internete, bol dnes najrozmanitejším: Zendaya tiež hviezdou ako Parkerov knižný spolužiak (a predpokladaný budúci romantický partner). “Je to tak zriedkavé, že v akčnom filme vidíte dve ženy farby,” hovorí Harrier. “Bolo to tak dopredu myslelo, že každý z nás má úplne nezávislé postavy.”

SÚVISIACE: Laura Harrier má už pozitívne účinky #ČAS VYPRŠAL

V štýle March - Laura Harrier
Alexander Neumann / Shotview

Hoci sa hrdo identifikuje ako čierna, Harrier je v skutočnosti biracial – jej otec je Afroameričan a matka má poľský a anglický pôvod. “Cítim sa skutočne napojený na obe strany mojej rodiny,” hovorí. “Keď som vyrastal, v televízii nikdy neboli ľudia, ktorí vyzerali ako ja, takže je veľmi cool, že to dokážem predstaviť na kamere.” To neznamená, že Harrier nemal vlastné ikony s malou obrazovkou, aspoň štýlovo. “Hilary Banks z Fresh Prince of Bel-Air je môj vplyv číslo jedna, “hovorí. “Je to zlá kocka, vždy neochotná sama seba a neboj sa vyčnievať a byť krásna.”

O tom vie aj niečo iné. Náhodné stretnutie so skautom pri fotografovaní v rodičovskom dome viedlo k improvizovanej kariére Harrierovej improvizácie, keď bola na strednej škole. To, čo začalo ako katalógová práca, sa rýchlo rozrástlo na reklamné kampane pre American Eagle a L’Oréal, ktoré jej priviedli k odloženiu zápisu na Gallatin School of Individualized Study v New Yorku. Ale byť modelom nikdy nebol jej koncový cieľ, takže sa nakoniec rozhodla navštíviť prestížnu školu herectva William Esper Studio (“najťažšia vec, akú som kedy urobil, ale najlepšie rozhodnutie, aké som kedy urobil,” hovorí.) Tieto dve kariéry sa odvtedy prelínajú: Po pravidelnom objavovaní sa v prednej rade na show dráhy Louis Vuitton, Harrier bol pomenovaný tvárou francúzskej etikety na jar 2018 kampane. “Nicolas Ghesquière je taký umelca,” hovorí. “Všetko, čo navrhuje, je moderné a svieže, ale spochybňuje históriu.” Cituje najnovšiu prezentáciu dizajnéra, ktorá sa konala v katakombách Louvru a obsahuje brokátové bundy spárované s teniskami. Okrem toho je Harrier veľvyslancom Bulgari a minulý rok sa stretla so spodnou bielizňou Calvin Klein.

SÚVISIACE: 11 Čo by ste mali vedieť o našom štýle Crush, Laura Harrier

V štýle March - Laura Harrier Lead
Alexander Neumann / Shotview

“Vždy som sa rád obliekal,” hovorí. Móda je pre Harrierov život hlavným dôvodom od jej dieťaťa, čo vysvetľuje jej rafinovanú chuť v oblečení. Prehliadka červených kobercov pre Pavúčí muž dajte ju na štýlovú mapu vďaka unikátnemu a dômyselnému vzhľadu Brock Collection, Ganni a Prabal Gurung, ktoré si dal s pomocou svojej stylistky Danielle Nachmani. “Štýl nie je pre mňa vzorec – je to inštinkt,” hovorí Harrier. “Viem hneď, či sa mi niečo páči, alebo nie.”

To isté platí pre skripty. “Priťahujem sa k rolám, ktoré sa zaoberajú sociálnymi otázkami a nespravodlivosťami vo svete,” hovorí Harrier. Práve zabalila natáčanie Black Klansman, Spike Lee je nadchádzajúce thriller založený na skutočnom príbehu čierneho tajného policajta, ktorý infiltroval Ku Klux Klan v 70-tych rokoch, co-produkoval Vypadni režisér Jordan Peele. “Práca na tomto súbore bola neskutočná a neuveriteľná skúsenosť.”

súvisiace: Musí to mať, Reboot, prináša Spike Lee Classic autentickú ženskú perspektívu, ktorú potrebuje

V štýle March - Laura Harrier
Alexander Neumann / Shotview

Harrier tiež používa svoju on-line prítomnosť na začatie rozhovorov o zložitých problémoch. “Myslím, že tí z nás s platformou majú povinnosť hovoriť o všetkom, čo sa deje,” hovorí. “Cítim sa naozaj nepríjemne, keď sa pozerám na to, čo sa odohráva, a len vyslaním pekných sebaoviek.” Zmiešané s potrebnými očarujúcimi výstrihmi na jej krmivách – leňošenie na lodi v Benátkach, ktoré sa predstavujú pred vodopádom na Bali – sú politicky zmýšľajúcimi príspevkami Časová koordinácia boja proti obťažovaniu a čierni revolucionári.

“Cítim sa veľmi šťastie, že konám v čase, keď ženy a menšiny dostávajú viac hlasu,” hovorí. “Sme v strede chvíle, kedy sa začnú bariéry rozkladať. Ale chcem, aby boli úplne rozbité. “

SÚVISIACE: 25 hviezd odhalenie ich 2017 štýl rozdrvi

V štýle March - Laura Harrier
Alexander Neumann / Shotview

Fotograf: Alexander Neumann. Módny redaktor: Carolina Orrico. Vlasy: Lacy Redway pre The Wall Group. Nalíčiť: Linda Gradin pre spoločnosť L’Atelier NYC. Manikúra: Yuko Wada pre manažment ateliérov. Sada dizajnu: Danielle Selig. miesto: Brooklynská botanická záhrada.

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnúť marca vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch a na digitálne prevzatie 9. februára.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

74 − = 65

map