Lauren Conrad odhalila veľké tajomstvo zo svadby Heidi a Spencera

Na počesť desiateho výročia Kopce, ktorý debutoval v roku 2006 (cítiť sa starý?), Lauren Conrad je rozliatia niektoré hlavné tajomstvá za zákulisím o show MTV, ktorá formovala našu mládež. Jedna anekdota sa týka najmä obľúbeného televízneho páru všetkých, Heidi Montag a Spencer Pratt. Ukázalo sa, že došlo k vážnemu dramatickému zásahu, keď v roku 2009 zviazali uzol na kameru.

SÚVISIACE: #BestWeddingEver začína s našim Newsletter

Conrad odhaľuje, že pôvodne plánovala, aby sa rýchlo objala a vyskočila, pretože mala ďalšiu udalosť, ktorá sa potom mohla zúčastniť, ale vďaka neočakávanému výpadku napájania to nebolo presne podľa plánu. Podľa LC bola svadba odložená na dve hodiny. 

“Doslova ma zamkli v suteréne dvoma bezpečnostnými strážami a nenechali ma odísť!” Povedala. “A ja som bol rád,” Nemôžete ma držať tu! ” Hodil som si! ” 

Producent Adam DiVello si veci pripomína inak, ale hovorí Nás týždenne že sa Conrad “cítil uzamknutý, ale nebola.”

Či tak alebo onak, jedna vec je istá: Conrad bol určite neskoro pre svoju druhú udalosť. Po skončení ceremoniálu blogger v životnom štýle, teraz 30 rokov a šťastne ženatý s Williamom Tell, vyskočil bočné dvere kostola, kde čakalo jej auto.

lauren Conrad Wedding Drama - Embed
DS_ISM / Flynetpictures.com

“Takže práve v poslednej scéne nechodím so všetkými ostatnými,” vysvetlila. Aha, takže to vysvetľuje!

Na počesť #TBT prevezmite sprievodky Heidi a Spencer nižšie (ste vítaní).
 

Kopce

 

Takže, čo sa môžeme naučiť z tohto debaklu svadobného dňa? Možno sa nemusíte oženiť v televízii reality a pozvať svoj oblúk nemesis? Len návrh. Ale čo je najdôležitejšie, vždy predbežne vykonajte elektrickú kontrolu!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

48 − = 43

map