Maude Apatow je viac než len ďalší

Každý rok Chanel hostí oslavu na počesť filmového festivalu Tribeca na počesť umelcov ako Jeff Koons, Ghada Amer, Meghan Boody, Nancy Dwyer a ďalší, ktorí prispeli originálnymi umeleckými dielami k oceneným filmárom, ktorí predstavili svoju prácu na TIFF.

Tohtoročná účasť bola rovnako hviezdne obsadená: Robert De Niro a jeho manželka Grace Hightower (ktorí už roky boli hosťami večere Chanel), Katie Holmes, Suki Waterhouse, Ray Liotta, Spike Lee, Selah Marley, Alex Pettyfer … zoznam hostí bol zdravým mixom starého filmu v New Yorku a nových, rastúcich talentov.

Maude Apatow - Slide 2
“Myslím, že moja mama [Leslie Mannová] ma naučila všetko, čo poznám o make-upu a vlasoch. Fotografia Victoria Will

Medzi rastúcimi talentmi: 20-ročná herečka a spisovateľka Maude Apatowová, ktorú asi viete najlepšie ako “to rozkošne veselé dieťa” z Zrazená alebo Toto je 40. Apatow bol chválený za svoje komediálne načasovanie vo filme aj vo veku 9 rokov. Niet pochýb o tom, že to pomohlo mať svojich rodičov na scéne: spisovateľ / režisér Judd Apatow a herečka / hviezda Leslie Mann.

Ale ako Apatow starne, jej humor vyrastal z roztomilých obrazoviek na neobvyklý, vážny humor. Tentokrát prostredníctvom svojho účtu Twitter.

Maude Apatow - Slide 5
Victoria Will

“Začal som svoj Twitter, keď som bol v siedmej triede,” hovorí Apatow, keď sa pripravuje na svoju veľkú noc s Chanelom. “Bol som naozaj mladý a pokúšal som sa ísť do baru a bat-mitzvahs. Je to zábavné sa na to pozrieť. Nezdelával som sa preto, že som bol tak mladý, a ja som sa naozaj nestaral. A keď som začal starnúť … možno som začal byť nervózny, pokiaľ ide o vysielanie a čo si ľudia myslia, čo je trochu smutné. Uh, to je hrozná odpoveď, “rýchlo nasleduje.

tk
Na jej prvú pamäť na červenom koberci: “Pamätám si, že som sa dostala na premiéru Knocked Up so svojím sestrom [Irisom] a mali sme zodpovedajúce oblečenie, boli sme naozaj nadšení, mysleli sme si, že sme vyzerali úžasne.” Fotografia Victoria Will

Apatow má tendenciu sa zhoršovať (“Som taký nepríjemný”, alebo “som tak strašný, že som hovoril”), ale sledujte jej klip v jej najnovšom filme, Dom zajtrajška, je jasné, že sa chystá byť ďalšou veľkou vecou.

“V skutočnosti sme natočili film takmer pred dvoma rokmi,” hovorí mi. “Práve som absolvovala strednú školu, keď sme ju zastrelila. Ostatní ľudia bol film, ktorý som robil bez rodičov, ale bol to prvý film, ktorý som zastrelil zo štátu, čo bol veľký problém. Bol to môj prvý skutočný nezávislý zážitok. “

accessoires
Apatow nosili šperky Chanel Fine, náušnice “Ruban”, náramok “Deux Étoiles” a náramok “Coco Crush” s diamantmi na večeru. Doplnila jej príslušenstvo s taškou momentu a svetlo modrými topánkami. Fotografia Victoria Will

v Dom zajtrajška, Apatow hrá Meredith, teenager, ktorý sa stretáva (a narúša život) sociálne nepríjemného chlapca, ktorý žije v geodetickej kupole s jeho Nana.

“Tínedžeri boli napísaní veľmi dobre,” hovorí Apatow. “Sú veľmi odlišné a veľmi komplikované a zistil som, že to skutočne presvedčivé. Je to náročné zachytiť teenagerov presne a myslím, že tento film urobil naozaj dobrá práca, ktorá ukazuje všetky rozdielne stránky detí a ako komplikované sú namiesto použitia stereotypov o tom, čo ľudia myslia, že deti sú. “

tk
“Mám na sebe tieto modro-modré Chanelové šaty, je to tak trochu vyzerajúce 60. Je to tak pekné, som tak nadšený, že je to pre mňa tak bláznivé, že je obliekanie v Chanel veľmi vzrušujúce.” Fotografia Victoria Will

Ďalšie hore? Ďalšia reportáž o dospievajúcom živote, tentoraz v roku Atentát na národ, kde skupina vysoko školských dievčat nájde svoje sociálne mediálne účty narušené a uverejnené v celom meste. Premýšľajte o tom ako o dnešnej Salemskej čarodejníckej skúške.

“Bol som naozaj mladý a dostal som veľa nasledovníkov,” hovorí Apatow o vlastných skúsenostiach s použitím sociálnych médií. “Je to trochu väčší tlak na to, aby som bol vtipný alebo zdravý. Myslím si však, že ľudia sú vo všeobecnosti veľmi podporní. Ľudia boli naozaj povzbudzujúci a pekný o mojom písaní. Bola to naozaj pozitívna vec, zvlášť na 13. To je najhorší vek a vy ste tak neistý. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 12 = 13

map