Michelle Obama rekrutuje Zendaya, Missy Elliott, Kelly Clarkson a ďalšie, aby pomohli # 62MillionGirls Learn

Michelle Obama zvedie hlasitosť na kampani Let Girls Learn.

Pred hlavou v SXSW kancelária prvej dámy oznámila vydanie piesne “To je pre moje dievčatá”, napísané Diane Warrenovou a predstavujúc tak populárne Zendaya, Missy Elliott, Kelly Clarkson a ďalšie.

“Diane Warrenová a tento kolektív silných, talentovaných umelcov skutočne prijali opatrenia na podporu Let Girls Learn,” povedal Obama v prepustení. “Som nadšený, že vytvorili túto hymnu pre 62 miliónov dievčat po celom svete, ktorí sú nie v škole. “

SOUVISLOSTI: Michelle Obama dievčatám všade: “Ja som ich a oni sú moji”

Pieseň, vytvorená v spolupráci s tvorcami AOLu a dostupná na iTunes, bude poprvýkrát prezentovaná na Chloe x Halle prvýkrát počas panelu Obama SXSW dnes o 11:30 dopoludnia ET a bude vysielaná naživo na Makers.com. Všetky výnosy z nákupu “This Is for My Girls” budú podporovať Peace Corps. Let Girls Learn Fund, ktorý sa snaží pomôcť viac ako 62 miliónom dievčat po celom svete, ktorí nie sú v škole, chodiť do školy a zostať v škole.

Avšak v eseji napísanej pre Lena Dunhamovu novinku Lenny, Obama vysvetľuje, ako sa misia organizácie rozširuje oveľa ďalej. “Je to tiež veľa o postojoch a viere,” píše a cituje, ako sú dievčatá oceňované za svoje telo, nie s ich mysľami; nie sú považované za hodné vzdelania; a ako ich najlepšia šanca v živote má byť zosobášená v mladom veku. “Len si na chvíľu predstavte, aké to je byť v ich obuvi,” hovorí. “… Zamyslite sa nad tým, kto – a čo – by ste boli dnes, keby vaše stredoškolské vzdelanie skončilo po strednej škole a vedeli ste len to, čo ste sa naučili až do ôsmej triedy, je to nemysliteľné, že?” 

SÚVISIACE: Lena Dunhamová a Lenny Cofounderová ponúkajú zvukové poradenstvo pre ženy všade

Napriek tomu, že milióny dievčat – presne 62 miliónov – je to nepredstaviteľné predstavy. Pridajte sa do boja teraz na 62MillionGirls.com a sľúbite, že budete konať, aby pomohli dievčatám na celom svete ísť do školy, nájsť zdroje na vzdelávanie seba a iných, ako aj nápady na to, ako môžete dosiahnuť najväčší vplyv. “Napriek najhlbšie pravdepodobnosti, tieto dievčatá nikdy nestratia hop v sebe,” píše Obama. “Najmenej, čo môžeme urobiť, je dať im šancu ísť do školy, naplniť tú nádej a stať sa kým a čo sa majú stať.” 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 43 = 51

map