Mohol by byť Courteney Cox’s Airy Malibu domov byť nejaký viac krásny?

Courteney Cox Home Tour - LEAD
Laure Joliet pre jeden kráľ Lane

Isabel Jones

18. januára 2017 o 1:30 hod

Po rokoch neustáleho posúvania nehnuteľností sa Courteney Coxová rozhodla, že jej súčasný domov je perfektný – “Toto je dom, z ktorého sa nikdy nepohneme,” povedala One Kings Lane. vy sila povedzte, že Priatelia alum Malibu abode bude vždy byť tam pre ňu (sekvencia rýchleho požiaru). Pôjde stranou, čistý dom na pláži Cox je symbolom pokojného pobrežného bývania – bolo by ťažké stratiť pohode vo vzdušných priestoroch dokonca aj pre Moniku Gellerovej.

Hoci spoločnosť Cox vlastnila majetok Oceanside približne desať rokov, jej práca na panstve sa nikdy neuskutočnila. V súčasnej dobe sa herečka zameriava na aktualizáciu domáceho interiéru, pretože jej estetické chute sa mení. “Predtým, ako som bol v ekologickom štýle s moderným, a teraz som naozaj starý zmiešaný s čistejšími látkami. Nemám naozaj všetko, len zmenu – pretože prečo nie? “Povedal Cox o svojom stále sa rozvíjajúcom dizajne.

V súlade s jej unikátnym štýlom Malibu úkryt, Cougar Town herečka spolupracuje s firmou One Kings Lane a ponúka svojim obľúbeným domácim produktom verejnosti. Nakupujte tu zemnú zbierku.

VIDEO: V Courtesney Cox je Oceanside Malibu domov

 

Pre bližší pohľad vo vnútri Coxovho domova prejdite nižšie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

40 − = 30

map