Na 70 rokov, Susan Sarandon je viac ako knock-out ako niekedy

Tu je ďalší dôkaz, že vek nie je nič, ale číslo.

Filmový festival v Cannes nie je miestom, kde by sa mohol objavovať malý pohľad, ale Susan Sarandon si vzal veci na celú ďalšiu úroveň, keď zasiahol červený koberec na premiére vo filmovom festivale v stredu v sametovom šatách,.

70-ročná víťazka Oscara umiestnila svoje aktíva na displeji v ponornom, off-the-rameno Alberta Ferretti číslo, ktorý ukázal tona štiepenia, keď zasiahla niekoľko neľútostných postov v tmavých jemných odtieňoch Monster (aby zablokovali nenávistníkov, obvs). Objavujúca sa tvár prišla so spodnou časťou stehien, takže Sarandon sa nezaujímala o to, aby preukázala svoju tónovanú nohu, keď sa vydala po slávnom červenom koberci Palais des Festivals pre úvodnú prehliadku Ismaelov duchovia.

TK
Getty

SPOJENÉ: Všetky Celebrity vyzerá z filmového festivalu v Cannes v roku 2017 Red Carpet

SPOJENÉ: Nad 50 bikín

 

A zaslúžila si, aby bola hviezda noci v tých očích vystupujúcich zelených šatách. So svojimi účesmi v mäkkých zvlnených boboch a Chopardových zafírových náušniciach oprela ruku na bok a zažmúrila si istotu, ako keby povedala: “Áno, nosil som tieto šaty a je mi jedno, čo má niekto povedzte o tom. “

Všetko, čo musíme povedať, je slayyyyyy, kráľovná.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 − = 14

map