Olivia Munn má najlepší štýl Street Inspo, a tu je dôkaz

olivia Munn Street Style
Alessio Botticelli / Obrázky GC

Andrea Cheng

04 októbra 2014 @ 15:45 hod

Olivia Munn má výnimočný štýl červeného koberca. Je to dobre známa skutočnosť. Čo je však menej známe, je to, že jej mimoriadne vyzerá je skoro rovnakého kalibru. Keď sa nezúčastňuje na premiéroch ani sa nezaregistruje na hodiny Newsroom ako obchodná novinárka Sloan Sabbithová, krása brunetky je zaneprázdnená špičkami módnych módnych trendov, ako je zdokonaľovanie hromádok jemných krúžkov, podpora hnutia athleisure, prinášanie späť do sveta 70. rokov alebo kývanie denim na denim.

SÚVISIACE: Angelina Jolie a Olivia Munn je obľúbený Tote je asi byť váš obľúbený Tote, príliš

To všetko znamená, že Munn je štýlovo nastaviteľný, ktorý pozorne sleduje. V poslednej dobe namočila posledné lúče teplých dní v leštených ostrých bielych šatách bez rukávov, ktoré spojila s koženým karamelovým hnedým doplnkom (vyššie). Na opačnom konci spektra štýlu si cvičila ruku v šľachetnej všestrannosti a vystúpila v grunge vzhľade, ktorý pozostával z zničených kožušín, skľúčených nadrozmerných úzkych a tvrdých no-nezmyselných topánok.

Sledovali sme jej každý krok, analyzovali každý, a teraz vám predstavíme vyskúšaný výber jej víťaznej ulice hľadá najlepšie oblečenie tam.

FOTKY: Vyzerá to najlepšia Street Street štýl Olivie Munnovej

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 71 = 74

map