Oslávte narodeniny Shirley Temple s 13 ročníkmi fotografií Ikonickej detskej hviezdy

Shirley Temple Vintage Gallery Lead
ZUMA Press, as / Alamy

Olivia Bahou

23. apríla 2016 @ 7:15 hod

Shirley Temple zomrel v roku 2014, ale ešte stále oslavujeme narodeniny tejto ikony. Od jej filmového debutu vo veku troch rokov bola táto herečka hollywoodskou legendou. Vystupuje v niektorých z najväčších filmov 30. rokov 20. storočia (Malá princezná! heidi! Curly Top!), Shirley získala srdce každého s roztomilými kudrlinami a vtipným šarmom.

Vo veku 10 rokov mala herečka mocktail menom za ňou, keď jej podávali narodeninový nápoj vyrobený zo zázvoru a grenadínu. Ale táto žiariaca hviezda sa do 22 rokov presadila celoživotnou kariérou: V roku 1950 sa úplne odišla z filmov a rozhodla sa používať svoju slávu na podporu príčin ako je Národná federácia divokej zveri. V roku 1969 zastupovala USA na Valnom zhromaždení OSN a dokázala, že skutočne môže urobiť všetko.

Na počesť narodenín Shirleyho Temple, pokračujte v rolovaní, aby ste sa pozreli späť na 13 úžasných vinobraných fotografií multitalennej hviezdy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 4

map