Pozrite sa na ohromujúci Diamond Wedding Band skupiny Sofía Vergara

Sofía Vergara je vydatá žena a ona má to, čo to dokazuje. Vergarin syn, Manolo, poslal na svoj účet Instagram svoju mamu a jej nového manžela Joe Manganiello, ktorý si vychutnával lahodnú brunch po svadbe. A ak sa nemýlim, na prstenci prsteňa Vergaru je celá veľa nového ľadu.

“Snažte sa plakať, pokúste sa plakať … #SunGlassesSavedMyLife # Jofía #CoupleOfTheCentury #SuchAShameTheyreNotBetterLooking # PapaJoeVol2 #TheWaffle,” Manolo, zjavný hashtag-nadšenec, tituloval fotografiu. A my sme špehovali s našim malým okom diamantom zakrpatené snubné prstene na prstoch Vergaru, perfektný doplnok k jej úchvatnému vankúšovmu strihanému zásnubnému prsteňu. Áno, priamo v spodnej časti fotografie, na ruke jemne drží # thewaffle.

Snažte sa plakať, pokúste sa plakať … # Slnečné okuliareSavedMyLife # Jofía #Kúpeľný štvorec #SuchAShameTheyreNotBetterLooking # PapaJoeVol2 # TheWaffle

Fotografie, ktorú vyslal Manolo Gonzalez Vergara, Esq. (@ manologonzalezvergara) dňa

SÚVISIACE: Pozri Sofía Vergara a Joe Manganiello je nádherný päť-Tier, kvetinový svadobný tortu

Moderná rodina hviezdička a Magic Mike Hunk bol ženatý 22. novembra v Breakers Palm Beach na Floride, obklopený rodinou a dôvernou skupinou priateľov z A-zoznamu, medzi ktoré patrili Reese Witherspoon, Jesse Tyler Ferguson, Channing Tatum a Jenna Dewan-Tatum.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

59 − = 54

map