Pozrite sa na športovú Joanne World Tour Tour Lady Gaga pre Urban Outfitters

dáma Gaga
Dimitrios Kambouris / Getty

Jonathan Borge

17. mája 2017 @ 14:45
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Neexistuje vážne žiadne ospravedlnenie pre zobrazenie až do tohto leta Joanne Svetová prehliadka bez oblečenia s tvárou Lady Gagy.

Po troch mesiacoch po páde peknej nezabudnuteľnej zbierky tovaru sa Gaga spojila s Bravadom a Urban Outfitters, aby nám dali bláznivé Little Monsters viac na nákup. Tento piatok, 19. máj, je určený pre mužov aj ženy. hoorah!

V zásade výber 16 až 279 dolárov zahŕňa dlhý rukávový odpal, baseballovú čiapku, svalový tričko, tote a iné športové náležitosti, ktoré sú označené názvom popovej hviezdy a snímkami z oboch Joanne album a propagačné plagáty turné. Trojica s Joanne pokrytie umenie? Spočítajte nás.

Ak máte radi Gaga a tiež milujete tie bombardéry s oranžovou podšívkou, ktorú nosí takmer každá celebrita, máte šťastie. Je tu tiež karabínka Alpha Industries, ktorá je súčasťou zbierky, a umožňuje zabiť dvoch vtákov s jedným kameňom. Obsahuje portrét speváka na prednej strane a veľké písmo zobrazujúce jej meno na zadnej strane.

SÚVISIACE: Pozrite sa na najodvážlivejší vzhľad Lady Gaga

Navyše 2000 výtlačkov exkluzívnej, ružovej vinylovej verzie Joanne bude tiež uvoľnený 19. mája, kedy Urban Outfitters otvorí dvere na svoje New York Herald Square a Los Angeles Melrose miesta pre udalosť, v ktorej môžete vyhrať podpísaný obchod a vstupenky do New Yorku alebo L.A ukazuje.

Prejdite nadol, ak si chcete zobraziť viac tovaru na adrese urbanoutfitters.com v piatok 19. mája. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

48 − 45 =

map