Pozrite sa na všetky hviezdy, ktoré sa zúčastnili tretieho diamantového lopty Rihanny

emily Ratajkowski Diamond Ball LEAD
Kevin Mazur / Getty

Jennifer Davis

15. septembra 2017 @ 7:00 hod

Rihanna určite vie, ako hodiť párty. Speváčka “Wild Thoughts” si v stredu večer usporiadala svoj 3. ročník Diamond Ball pre svoju charitatívnu nadáciu Clara Lionel v New Yorku na Cipriani Wall Street a bola to celkom hviezda obsadená záležitosť.

Všetci od Emily Ratajkowski k Lil ‘Kim, prišli na podporu BadGalRiRi a získať peniaze za jej charitu, ktorá pomáha znevýhodneným komunitám zlepšiť zdravotné a vzdelávacie podmienky, ako aj vyzdvihnúť umenie a vyzerali dobre robiť to. 

Ratajkowski ohromený v bezšvárových krivokom objímajúcich čiernych šatách Chanel od Shrimpton Couture, ktoré obsahovali zlaté gombíky pozdĺž korzetu. Pristupovala k obliekaniu s šperkami Davidom Webb a pruhovanými sandálmi a elegantným štýlovým štýlom. Nikdy nikto nevynechal príležitosť zabiť na červenom koberci, hostiteľka Rihanna vyzerala úžasne v dramatickom čiernom tkanine vysokej nízkej tkaniny Ralph & Russo, ktorú spárovala s čiernymi punčochami a sandálmi s otvorenými prstami. Popová hviezda objala svoj vzhľad dvojvrstvovou diamantovou šatkou. Ah-Mazing.

VIDEO: Rihanna je krása Transformácia

Po červenom koberci je samozrejme párty. Hviezdy sa zúčastnili na večerných hodinách, aukcii a predstavení Calvin Harris. Prejdite nadol, aby ste zistili, kto ešte chodil na loptu. 

SOUVISLOSTI: Emily Ratajkowski debutovala o novú obojstrannú obrubu obočia na NYFW

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − 64 =

map