Prejdite do domu Beverly Hills Home Channing Tatum a Jenna Dewan raz zdieľané

Channing Tatum, Jenna Dewan
Jeff Vespa / Getty

Alexis Bennett

03 apríla 2018 @ 12:00 hod

To by mohlo byť najbližšie, kedy sa budeme dostať dovnútra spálňa Channinga Tatuma, ale vezmeme to, čo môžeme získať. Vďaka Zillowovi máme všetky detaily a úžasné fotografie Magic Mike XXL herec bývalý podložka Beverly Hills.

Tatum a jeho bývalá manželka Jenna Dewanová sa na začiatku roka 2013 presunuli na 6 miliónov dolárov a nehnuteľnosť jedného hektára vyzerá perfektne pre páru a ich dcéru Everly Tatum. Rezidencia 90210 má 6 spální, z ktorých každá má verandu alebo terasu. Kuchyňa a mestská kúpeľňa majú mramorové dosky a je tu aj veľká miestnosť na zábavu, ktorá bola v čase predaja vybavená knižnicou a biliardom.

VIDEO: Channing Tatum a Jenna Dewan Split po takmer 9 rokoch manželstva

Nie všetka zábava sa stala v interiéri. Keď si obyvatelia chceli vychutnať nejaké slnko, mohli by to urobiť v luxusnom kúpalisku alebo horúcej vane. A keď sa nekúpajú, krb z kameňa v záhrade je skvelým miestom na obývacie priestory a vezme sa do areálu bohatstvo zelene.

Prejdite nižšie a prejdite do domova bývalého páru.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 5

map