Prekvapujúca vec, ktorá spôsobuje, že Chris Hemsworth kričí ako dieťa

Spomínate si posledný film, ktorý vás křičel? Bol to znova milión Walk to Remember? Alebo ak ste zjavne citlivá rakovina ako ja, možno všetko, čo potrebujete, je reklama Gerber Baby. Bez ohľadu na to, môžeme vás ubezpečiť, že nikdy nebudete uhádnuť posledný film, ktorý ste urobili Thor herec Chris Hemsworth roztrhne.

Kričiaci sen bol vďaka maloletosti malého Charlieho Bucketa počas nedávneho rodinného sledovania Tim Burtonovej Charlie a továreň na čokoládu.

“Je tu časť filmu, keď Charlie dostane lístok, a [jeho rodina] ako:” Ach bože, vyhráte! ” A on hovorí: “Nie. Chystám sa predať, pretože potrebujeme peniaze viac, ako potrebujeme čokoládu, “povedal Hemsworth V štýle počas kampane pre svoju novú vôňu Boss Bottled Tonic. “Úkon práve zlomil moje srdce a pomyslel som si:” Čo je to sladké dieťa. “

Hemsworthova manželka, herečka Elsa Pataky, bola rovnako prekvapená, ako sme boli, povedal. “Sedím tam a pozerám sa na svoje deti a moju ženu a ona je ako:” Plačeš ?! ” A ja som ako: “Nie … Áno!”

SÚVISIACE: Chris Hemsworth Hovoriace o vôni je blázon poézia

Keď nám Hemsworth prvý povedal, že to bolo Willy Wonka to ho zarmútilo, mysleli sme si mal aby ste sa odvolávali na túto plazivú loďovú scénu vo verzii z roku 1971, kde hrá Gene Wilder. Ale nerozhodujeme. Ako som povedal, kričím, keď sa deti chichotajú.

Hemsworth, rozkošne, vysvetlil výbuch. “Je taký sladký a on robí to všetko pre svoju rodinu, zanechá všetku čokoládu a svoj sen starať sa o svoju rodinu, bolo to krásne, všetko s deťmi mi len zlomilo srdce.”

VIDEO: 5 Fotky Chris Hemsworth a jeho deti, ktoré vás urobia Swoon

 

Ste ešte všetko? Potrebovali ste tkanivo? rovnaký.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

97 − = 91

map