Pretty Little Liars Cast štýlovo povedať zbohom na Party Wrap Party

pekný Little Liars - Lucy - Hale - Lead 2016
Jon Kopaloff / FilmMagic

Jane Asher

31. októbra 2016 @ 12:30 hod

Mnohí z nás už truchlí stratu našej obľúbenej viny, Freeform Roztomilé mrchy, a posledná sezóna nebola dokonca vysielaná.

Vďaka emocionálnym príspevkom z obsadenia sociálnych médií, ich pamätné počiatočné tetovanie (na počesť postáv, ktoré hrali za posledných sedem rokov) a dámske zväzky Cartierových zväzkov od showbiker Marlene Kinga, vážne cítime nostalgiu.

V sobotu sa Lucy Hale, Shay Mitchell, Trojan Bellisario, Ashley Benson, Sasha Pieterse a Janel Parrish všetci objavili v ich najlepšom Roztomilé mrchy série finále oslavy v Siren Studios v Hollywoode v Kalifornii.

WATCH: 12 Instagramov, ktoré dokazujú, že PLL Boys sú najhorúcejšíPLL Chlapci sú najhorúcejšie

Hviezdy sa zdajú byť rovnako nostalgické ako fanúšikovia, keď príde na vydanie série. Počas uplynulého týždňa dámy vyslali niekoľko rozlúčok Instagrams so srdečnými titulkami o svojich skúsenostiach na súbore.

Benson napísal: “Pri týchto posledných sedem rokoch som v prázdnej miestnosti odišiel a nikdy som nezabudol na túto skúsenosť.” Mala som šťastie, že môžem pracovať s takým úžasným ľuďom, ktorí mi veľmi zasiahol život. byť moja rodina odtiaľto von. “

Bellisario tiež vyliala svoje srdce na sociálnych médiách. “Rozlúčka bola srdcová zlosť, uvoľnenie a veselosť a podivné a napriek tomu celkom správne,” povedala vo štvrtok.

Neplačíme, plačeš.

Prejdite nižšie, aby ste si pozreli úžasný vzhľad dievčat z obalu a pripravte sa Pretty Little Liars Season 7B, ktorý vysiela do apríla 2017.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 20 = 21

map