Priyanka Chopra: “Nikdy som si nemyslela na seba ako na krásny”

Toto nie je vtip z apríla bláznov: Priyanka Chopra sa vždy nepovažovala za krásna.

V stĺpci #innerstyle tohto mesiaca sa zobrazí hviezdička Quantico a bývalá slečna Svetová hovorí, že som Emily Greenová, že som dievčatko, že aj dnes, keď sa pozerá späť na fotografie z jej dní krásy, vidí “zúfalý” 17-ročný. “Nebol som najkrajším dievčaťom v izbe, ale ja som sa naučil nosiť seba sebaisto – to je to, ako urobíte najlepší dojem na ľudí,” hovorí.

VIDEO: Priyanka Chopra: “Verím v ženu s krivkami”

Táto cesta k dôvere však ešte nebola jednoduchá. Hovorila otvorene o šikanovaní, ktorú zažila ako mladá dievčina a ako jej jej otec pomohol prekonať to. A teraz používa svoju slávu na zdieľanie tých lekcií, ktoré jej rodičia učil mladým ženám všade: “V New Yorku prišla k mne 13-ročná indická dievča, ktorá hovorila všetkým blízkym:” Tu som prišla od, “spomína. “Je ľahké zabudnúť, že herci majú schopnosť vštípiť do seba divákov, čo je najväčší kompliment.”

SÚVISIACE: Priyanka Chopra otvára o šikanovaní detí

S miestnymi kapitolami po celej krajine (a živou online komunitou), V štýle partnerka I Am That Girl umožňuje dievčatám zlepšiť spôsob, akým sa správajú sami – a navzájom. Sponzorujte dievča vo svojej komunite zaregistrovaním na adrese iamthatgirl.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

88 − 80 =

map