Skautská čestnosť: perfektné orezané sametové nohavice Gigi Hadid chce, aby ste sa nosili

Shoppable Gigi Hadid: Velvet Pants - LEAD
AKM-GSI

Jane Asher

02 novembra 2016 @ 1:30 hod

Možno ich obliekla ako súčasť kostýmu Halloween, ale ozdobné sametové nohavice od Gigi Hadida sú úplne v trende. Pre jej šikovnú vziať na skautku, Hadid nosila ozdobné sametové nohavice v tmavo zelenej (375 dolárov, frame-store.com), modrej košeli na modrej farbe, modrých podväzkách, šatku na šatku (tiež veľmi trendy a nielen na Halloween) a kovbojský klobúk.

Úprimne povedané, Hadid by mohol nosiť to vonku v New Yorku v pravidelný deň, a ona by stále vyzerala super chic.

Obyčajný trend v nohaviciach je už na chvíľu, keď všetci priťahujú tradičný chudý džín, hrudník hľadajú kúsok holého členku, často zdôrazňovaný šíreným lemom. A nie je žiadnym tajomstvom, že samet je ideálny pre chladnejšie časy, čo je inteligentná voľba kombinovať oba vzhľady do jedného a voilà, máte šikovnú kombináciu nohavíc, ktoré v tomto roku pracujú pre deň aj noc.

WATCH: 10 krát Gigi Hadid preukázala, že je Rockstar dráha

Prejdite nižšie a nakupujte niektoré z našich obľúbených orezávaných sametových nohavíc v množstve strihov a farieb – tam je sametový pár nohavíc pre každý vkus.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 87 = 96

map