Sophia Bush je obľúbené prázdninové darčeky dať (a dostať!)

Sophia Bush neberie ľahko darček, a tento rok Chicago P.D. hviezda sa stane mimoriadnou milou pre niekoľko málo šťastia na jej vianočnom zozname.

“Pre mňa je nájdenie správneho darčeka pre niekoho vždy v takom momente,” povedal Bush nedávno V štýle. “Milujem dať ľuďom veci pre svoje domovy, ako sú krásne malé misky alebo tácky na držanie kľúčov a šperkov.” Ale je tu jeden bezúhonný darček, ktorý Bush kupuje znova a znova. “Na ľudí sa mi páči nádherné sviečky,” povedala. “Vždy sa pozerám na plavidlo, že príde sviečka. Chcem, aby to bolo niečo naozaj krásne, takže aj keď sviečka spálí, môžete si vziať všetok vosk a použiť ho na ukladanie štetín make-upu alebo kvetov. Mám rád, keď darček slúži dvojakému účelu. “

Hviezda je na mieste pre získanie svojho výberu? “V Chicagu sa nachádza veľká kvetinárska reštaurácia s názvom Asrai Garden, ktorá má najlepšie sviečky a skutočne chladné tchotchky,” povedala. “Nosia jednu značku Lafco založenú v New Yorku, ktorá robí moje obľúbené ručne fúkané sklenené nádoby, ktoré prichádzajú vo všetkých rôznych farbách.”

oh heyyyy Máme pár sviečok.

Fotografie zverejnená elizabeth cronin (@asraigarden) na

SÚVISIACE: Sophia Bush jedlá na vyvažovanie Fitness, jedlo a Fiming Chicago P.D.

Pokiaľ ide o Bushov obľúbený darček, ktorý si prijíma, preferuje jemné vzory, ktoré s ňou môžu mať vždy. “Vždy milujem špeciálne kúsky šperkov,” povedala. “Veľa z mojich priateľiek a budem kupovať dvojice náušníc a každý z nás bude mať len jednu čapku, takže máme vo všetkých našich piercingoch stohy nezodpovedaných náušníc. Vždy viete, že jeden z tvojich priateľov má druhú a ja to považujem za zmysluplnú a skutočne sladkú. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map