Sophie Turner na Game of Thrones, Joe Jonas a jej skutočné farby vlasov

V jej úlohe tragickej hrdinky Sansa Stark Hra o tróny, Sophie Turnerová si nádherne utrpela cestu cez usporiadané manželstvá, krvavé vraždy a dvojnásobné predávanie moci počas šesťročného prehliadky.

Ale opýtajte sa jej na stopy GOTJe to dychtivo očakávaná siedma sezóna, ktorá začína 16. júla a 21-ročný Brit vylučuje Sansovu kráľovskú rolu. “Musím byť opatrný, pretože som taký bláznivý smiech,” hovorí, naklonená na pohovke v hollywoodskom fotografickom štúdiu. “Som veľmi vášnivá na show a bol to môj život tak dlho, že sa mi stalo reálne. Takže kedykoľvek sa ma ľudia o to pýtajú, chcem im povedať všetko! “

V štýle June 2017: Sophie Turner
Alexander McQueen žakárske bavlnené poplinové šaty, pás koženého korzetu a pyritovú náušnicu s pripojenou manžetou. Fotografoval David Schulze.

Turner má málo spoločného s jej on-screen alter ego. Na rozdiel od Sansy, ktorá putuje Westeros v vyšívaných hodvábnych šatách a dostatok zlatých brokátov, aby urobila byzantský cisár červenú, herečka má rozhodne moderný prístup k móde.

VIDEO: Zima je nie Príďte, Sansa Stark Letné Krása Tipy

“Môj obľúbený dizajnér je Nicolas Ghesquière. Jeho estetika a jeho tvary sú tak úžasné a do svojho oblečenia zapracováva toľko rôznych epoch, “hovorí kreativny riaditeľ Louis Vuitton. “Ale v mojom bežnom živote sa mi páči viac oblečených vecí. Mám rada Otvárací ceremoniál a veľa pánskych košele a mikiny. Myslím, že je to oveľa chladnejšie, aby bolo bez námahy. “

Podobne, pokiaľ ide o záškoláctvo, Turner opúšťa ťažké zdvíhanie svojmu tímu profesionálov, udržiava prístup nízkeho kľúča, keď je mimo GOTSídlo v Belfaste v Severnom Írsku. “Nie som talentovaná s tvárou. Nemôžem prísť na to, “pripúšťa. “Dám si trochu maskary a skryjem moje škvrny. V práci, kde ste neustále nosia make-up a máte svoje vlasy, je pekné byť čistý a voľný. “

Vyrastajúc pred kamerami HBO, Turnerov hlasy pochybujú, že by mala silu, aby sa držala herectva, ak by to nebolo pre upokojujúci vplyv jej hviezdy a kamaráta Maisie Williamsovej, ktorá hrá mladšiu sestru Sansy, Arya Starkovú , a objaví sa ako “Bae” po celom Turnstrove Instagram, ktorý má 4,7 milióna nasledovníkov.

V štýle June 2017: Sophie Turner
Stella McCartney šaty z umelých koží. Adam Lippes top bavlna. David Yurman spinel a strieborné náušnice. Fotografoval David Schulze.

“Bolo to úžasné a ťažké,” hovorí Turner, ktorý je z Northamptonu. “Ak chcete mať niekoho, kto rozumie tomu, čím prechádzate, kto je rovnaký vek, ktorý pochádza z takmer rovnakého zázemia – je to tak zriedkavé. A my sme mali rovnaké boje v súvislosti s riešením obrazu tela a puberty a vyrastali v očiach verejnosti. Ale našiel som v sebe silu a myslím, že našla svoju silu vo mne. “

SÚVISIACE: Joe Jonas a Sophie Turnerovej najcastejšie párové momenty

Po vyprodukovaní dramatických vystúpení v dvojici málo videných indických filmov a videoklipu pre britskú pop-rockovú skupinu Bastille, Turner urobila svoj najväčší krok mimo GOT fold vlani v lete, ktoré sa objavujú ako súčasť hviezdneho súboru obsadeného v hre superhrdinu X-Men: Apokalypsa; hrá televízny mutant Jean Grey. Ale od novembra osobný život herečky zdanlivo zatvára jej profesionálne úspechy – jeden vedľajší účinok datovania Joe Jonas, 27 rokov, bývalý Jo Bro-obrátený frontman pre chart-topping tanec-rockové kvarteto DNCE.

Hoci Turner uprednostňuje “udržanie vecí celkom súkromného” o svojom vzťahu, dovoľuje, aby existovali konkrétne výhody pre to, aby vyšiel s inou slávnou osobou. V neposlednom rade: nevedomá oboznámenie sa s výzvami života v centre pozornosti. “Zistil som, že je ľahšie zoznámiť sa s niekým, kto rozumie tomuto odvetviu, alebo je v tomto svete,” hovorí. “Uvedomujete si, že sa neustále uvidíte navzájom. A nemáte pocit, že by ste boli blbec, keď ste ako: “Môj publicista hovorí, že to nemôžem urobiť …”

V štýle June 2017: Sophie Turner
Diorové vlnené šaty a starožitné strieborné náušnice s čírymi kryštálmi. Beauty Beat: Prejdite na Laura Mercier Crème Smooth Lip Color v krémovej korálii a potom vymažte tkanivou pre farbenie. Fotografoval David Schulze.

Akoby splnený vzťah nebol dostatočne nezaťažený, Turner sa od jej charakteru odlišuje ešte oveľa zreteľnejším spôsobom: jej prirodzená farba vlasov nie je hnedá.

SPOJENÉ: 5 veci, o ktorých ste nevedeli Hra o tróny Hviezda Sophie Turner

Prirodzená blondínka, ktorá sa počas všetkých týchto rokov vymanila zo strašidelného pôvodného popisu svojej osobnosti fantómového spisovateľa Georgea R.R. Martina, vybledla jej takmer dosť dlhé vlasy, aby vylíčila problémové teenagerky v nadchádzajúcej nezávislej dráme Huntsville. “Musím sa pokryť tetovaním a mal som prízvuk v Alabame – bola to taká zmena,” hovorí Turner. “Zabilo mi vlasy. Nikdy by som to normálne neurobil. Mala som rád, že som mala tie červené vlasy a cítim sa, že je to teraz súčasťou mňa. “

To samozrejme vyvoláva otázku: Ktorá farba sa viac baví? “Myslel som, že blondínky robia,” hovorí a naklonila hlavu späť s vedomím, že sa Sansa ocitne. “Ale teraz si myslím, že červeni majú viac zábavy.”

Fotografoval David Schulze. Módny redaktor: Ali Pew. Vlasy: Ramsell Martinez pre Streeters. Makeup: Pati Dubroff pre pokročilých umelcov. Manikúra: Marisa Carmichael pre Streeters.

Pre ďalšie príbehy, ako je toto, vyzdvihnúť V štýlemáj vydanie, dňa novi a je k dispozícii pre digitálne sťahovanie 12. mája.

V štýle June 2017: Sophie Turner
Céline hodvábne saténové šaty. Ellery pozlátené náušnice. Fotografoval David Schulze.
V štýle June 2017: Sophie Turner
Kožená topánka Proenza Schouler. Bližšie od náušníc zo striebra WWake. Krása Beat: Dvojica Glossier Haloscope v kremenčíku dáva pokožke a tvári zdravý výzor. Fotografoval David Schulze.
V štýle June 2017: Sophie Turner
Šaty Brock Collection. Náušnice Buccellati. Fotografoval David Schulze.
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

85 − = 82

map