Spievali sme “MMMBop” nesprávne všetky tieto roky? Hanson hovorí Áno

Sme vážne nemôžeme uveriť, že sme spievali Hanson na “MMMBop” už dvadsať rokov!

Úžasná melódiu bola oficiálne uvoľnená v apríli 1997, ale je tu jedna vec, ktorú sme už mnoho rokov zažili v tme asi dvadsať rokov: význam skladby. Vo štvrtok ráno Hanson odhalil, že väčšina z nás sa to celú tentokrát stala chybou v rozhovore o Kyle a Jackie O. Show. “MMMbop predstavuje časový rámec:” v MMMbop sú preč “hovorí v textoch skladby,” Zac Hanson odhalil. “Celá pieseň o skutočnosti, že takmer všetko vo vašom živote príde a pôjde veľmi rýchlo. Musíš zistiť, čo je na tom dôležité, a musíš sa na tie veci chytiť.” Docela boľavé, nie?

Skvelé videnie @Hanson znova! Pozrite sa na ich živú verziu @harrystyles na našom kanály Facebook a YouTube! # KIIS1065 #KJShow

Príspevok, ktorý zdieľajú Kyle a Jackie O (@ kyleandjackieo)

A nie je to len triviálna populárna pieseň, keďže Hanson bol skutočne inšpirovaný klasickým žánrom pre melódiu. “Čo sa stane, ľudia chodia spievať túto pieseň a začínajú robiť to ako keby to bolo nezmysel,” pokračoval Zac Hanson. “Ale je to vlastne opakujúca sa časť, pochádzajú z piesní Doo-wop … Takže to je časť pozadia.” Stále sa učíme o jednom z našich obľúbených piesní dvadsať rokov neskôr … celkom v pohode?

VIDEO: Za Scény s Hansonom

To nie je všetko, ako sme zjavne nesprávne spievali aj tento čas. “Príliš veľa ľudí tam uviedlo,” povedal Zac Hanson. Poznamenal Zac! Stále sa to budeme držať.

SOUVISLOSTI: Zac Hanson a manželka vítajú svoje štvrté dieťa spolu

Trio tiež urobilo krytie nového hitu Harryho Stylesa “Sign of the Times”.

@Hanson v štúdiu robiť živé krytie @harrystyles “Značka časy”. Plná verzia na Facebooku a YouTube! #KJShow # KIIS1065

Príspevok, ktorý zdieľajú Kyle a Jackie O (@ kyleandjackieo)

Späť hneď: Práve teraz prechádza mozog chlapčenská explózia.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map