Star-Studded: Najlepšie strany Parížskeho módneho týždňa

tk
Julien Hekimian / Getty

Jonathan Borge

29. septembra 2017 @ 5:15 hod

Kto nemá rád vyzdvihnúť pohár na ďalší rok starší?

Jason Wu pozval priateľov ako Emily Ratajkowsi, Hailey Baldwin a Karlie Kloss ne vaše BFFs) na večeru na oslavu svojho vlastného 35th narodeniny a 10-ročné výročie jeho menovky a Atelier Swarovski. Táto udalosť sa konala vo vnútri Hall of Maréchaux v Paríži a samozrejme bola jedným z týždňových najkrajších príležitostí.

Keď už hovoríme o okázalosti, # BalmainArmy bol v plnej sile potom, čo Creative Director Olivier Rousteing debutoval jeho jar 2018 kolekcie. Modely Alessandra Ambrosio a Doutzen Kroes narazili na party po party, organizovanom L’Orèal Parížom v Balmain vyzerajú, že sú sexy a jediné, čo by ste chceli nosiť za noc v meste lásky.

Podobne, Gigi Hadid vyzerala ohromujúco v biele šaty na koktejl s klenotníkom Messikou. Ak si myslíte, že vyzerá skvele na dráhe, počkajte, kým ju neuvidíte neskoro večer. Po skončení výstavy Versace s supermodelmi ako Naomi Campbell a Cindy Crawford bola Claudia Schiffer na slávnostnom nádeji na oslave svojej spolupráce s Aquazzurou.

SÚVISIACE VIDEO: Emily Ratajkowski Flexi svoje zbrane a Sexy francúzsky akcent

Prejdite dole, aby ste videli najlepšie strany v Paríži a niekoľko späť v New Yorku a L.A.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 3 =

map