Star-Studded: Najlepšie strany tento týždeň

bella Hadid - Best Parties - Lead
David Atlan

Jonathan Borge

27. septembra 2017 @ 11:15

Kde Bella Hadid nájde toľko energie, tak často?

Počas týždňa módy v New Yorku narazila na stánok s DJom na párty s dizajnérom “Off-White” Virgilom Ablohom a tento týždeň 20-ročný model zasiahol milánsky Bulgari Hotel osláviť zbierku kapsúl značiek príslušenstva s Nicholasom Kirkwoodom.

Keďže to je Bulgari, bola to rozprávková záležitosť a Hadid na sebe nosil LBD, ktorý si objímal tela a pevne sa chytil do svojej zlatej tašky Serpenti. Modely Jasmine Sanders (tiež veľvyslanec Bulgari, podobne ako Bella) boli prítomní spolu s Lottie Mossovou (áno, Kateovou malou sestrou) a Caroline Vreeland.

V polovici týždňa sa Naomi Campbell oblečila na deviatky na Swarovski Crystal Wonderland Party, kde sa oslnila v čiernych šatách v dĺžke v blízkosti Karlie Kloss a Jourdan Dunn. Ellie Goulding pozdravila kolegu hudobnej hviezdy Liam Payne na party po Emporio Armani, kolektívne nás chceli, aby sme si rezervovali let do Talianska, aby sme sa k nim pripojili.

SÚVISIACE VIDEO: Bella Hadid prichádza do rezervy po Gigi Hadid utrpí poruchu v šatníku 

Samozrejme, ocenení herci museli v nedeľu večer osláviť svoje ťažko vydobyté Emmys, takže Reese Witherspoon a Nicole Kidman zdvihol pohár na svoje Veľké malé klamstvá vyhrá na HBO po party. Tam Jessica Biel vyžarovala zlaté šaty. Naozaj, pozrite sa na jej zvýraznenie!

Začiatkom týždňa módy v Paríži Valentino kreatívny riaditeľ Pierpaolo Piccioli privítal hostí ako Olivia Palermo do mestského hotela Costes na oslavu butiku a inštalácie módneho domu I Love Spike Pop-UP. Ako sa očakávalo, hviezdou noci bola taška Valentino Garavani Rockstud Spike, vytvorená a predávaná len pre pop-up. 

Posuňte sa pre najlepšie strany v týždni.  

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 6

map