Stop Všetko: Láska vlastne Reunion Trailer Just Dropped!

Zatiaľ čo celý krátky reunionový film nebude uvoľnený až do Deň Červeného Nóra, plný trailer klesol vo štvrtok, s fiktívnym premiérom Hughom Grantom, ktorý v prvých scénach svojím hlasom od začiatku roka 2003 pretekanie prúdi.

“Zdá sa mi, že láska je všade,” hovorí. “Často to nie je dôstojné alebo dôverné, ale vždy je tam.” Keďže scény blikajú z pôvodného filmu, videoklip sa rýchlo posúva k miestu, kde sú milované postavy o 14 rokov neskôr. Stevie Wonder je “For My Once in My Life”, ktorý poskytuje sentimentálny pozadie.

SÚVISIACE S DÁRKOVÝM DOPRAVOM: Nakupujte Červenom Nose Exkluzívnu lásku vlastne Tee | InStyle.com

HODIN: Hugh Grant je taký horúci ako kedykoľvek v Novom Láska vlastne

 

Okrem tanca Colin Firth (Jamie), ktorý sa zrazil po schodoch a Andrew Lincoln (Mark) vyskočil na prahu Keiry Knightleyovej (Juliet), vracajúci sa členovia Liam Neeson (Daniel), Bill Nighy (Billy Mack) a Chiwetel Ejiofor (Peter) tiež vystupujú.

Laura Linney – ktorá je exkluzívna pre verziu NBC, podľa Zábava Weekly– aj v ňom.

Láska vlastne stretnutie 25. mája v NBC. Pôvodne mal prístroj debutovať na Red Nose Day, ale teraz ho môžete sledovať tu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 + = 21

map