Stretnite sa s drahým Evanom Hansenom Breakout Star Laura Dreyfuss

Možno už rozpoznáš Lauru Dreyfussovú ako jednu z dvoch šermiarov veselíJe posledná sezóna, ale jej súčasná kritická ohlaska prišla oveľa väčšiu fázu: Broadwayova produkcia Drahý Evan Hansen.

V muzikáli, Dreyfuss hrá Zoe Murphy naproti Pitch Perfect hviezda Ben Platt. Príbeh sleduje chlapec, ktorý sa snaží nájsť identitu na strednej škole (zvuk známy?), Keď biela lož a ​​spolužiak samovražda drasticky mení svoj život. Stala sa najnovšou divokou kartou Veľkej bielej dráhy, ktorá sa po celú cestu odviedla z off-Broadwayových pódií do veľkých boxeriek. Niektorí veria, že hudba, napísaná La La Land textári Justin Paul a Benj Pasek, bude nasledovať trajektóriu podobnú hamilton.

SÚVISIACE: John Legend môže mať Ryan Goslingovi rozdrvený muž

laura Dreyfuss - Embed 2
hotdamnitslaura / Instagram

Napriek rastúcemu ohlasu, Dreyfuss sa ocitne hviezdne zasadená celebritami ako Melissa McCarthy, Tyra Banks a dokonca aj idol Dreyfussa, speváčka a skladateľka Carole Kingová.

“Úprimne povedané, nemyslím si, že som vytvoril súdržné vety,” povedal Dreyfuss o stretnutí s kráľom. “Bola to šanca stretnúť sa s niekým, kto skutočne ovplyvnil spôsob, akým vidím svet. Pozrela sa na mňa a bola ako Do chcete obrázok? Všetko, čo som dokázal povedať, bolo “Áno!”

Dreyfussova malá obrazovka a role Broadwaya ju priviedli späť na strednú školu bojujúcu s dospievajúcou drámou, šikanmi, slúchadlami na tvár a ďalšími horúčkami v škole. Ale ona vyvodila zmysluplnejšie spojenie medzi týmito dvoma úlohami.

veselí je o skupine divadelných dorkov, ktoré sa snažia plniť piesne a každý sa im páči,” povedala. Drahý Evan Hansen veľmi odlišné predmety, ale témy sú v podstate rovnaké. Je to o ľuďoch, ktorí sa zúfalo snažia spojiť. “

SÚVISIACE: Devil nosí Pradu hudobné adaptácie v dielach s Elton John 

Dreyfuss povedala, že je hrdá na to, že hudobník pomáha rodinám (vrátane ich vlastných) hovoriť o tvrdých témach. Počas vystúpenia v D.C. sa sestra herečky (ktorá má dve malé deti) musí sama ospravedlniť, že sama sedí v kúpeľni a plaka. Neskôr to povedala Dreyfussovi hudobný hit domov, hovorí, že je to rodičovská najhoršia nočná mora, aby vaše dieťa bolo nešťastné.

laura Dreyfuss - Embed 5
hotdamnitslaura / Instagram

Aj keď to môže byť ťažké vykonať taký emocionálny muzikál znovu a znovu, po takmer troch rokoch spoločného vystúpenia, obsadenie našlo vlastný spôsob, ako sa vyrovnať s predmetom žiaľu: “Toto je obsadenie komikov,” povedal Dreyfuss. “Hneď ako sa dostaneme z pódia, sme sa navzájom smiať. Je dôležité, aby sme sa navzájom spoliehali na to, aby sme prešli takým temným predmetom. “

Hansen cast je extrémne tesný, podľa Dreyfussa, ktorý vytvoril obzvlášť špeciálne spojenie s Costar Ben Platt. Duo vyvinulo mnoho rituálov na svojej ceste na Broadway, ako sledovanie Bakalár každý týždeň v noci. “Sme posadnutí. Myslím, že to bude niečo, čo budeme robiť tak dlho Bakalár je v televízii. “

 

 

Realita televízie, Dreyfuss povedal, že sa naučila docela málo z hrania nedokonalého charakteru. “Sú chvíle, keď sa na scéne cítim veľmi zraniteľný. Cítim sa, akoby som zobrazoval škaredé časti seba cez Zoe, “povedal Dreyfuss. “Snažím sa však byť bez vlastnej moci. Nemusím byť tento dokonalý láskavý záujem; Môžem byť zložitý. Pokiaľ sa dostanem do tejto úlohy, to je dôležité. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

15 + = 17

map