Tehotná Natalie Portman je Sexy Body-Con Hugs jej krivky v správnej ceste

Skutočnosť: materinský štýl Natalie Portman je úplne na mieste. Nečakali sme od hviezdy, ktorá vždy exceluje v módnom oddelení, či očakáva malý balík radosti alebo nie.

Akadémia, ktorá získala ocenenie Oscara, sa pri každej príležitosti oslnila vo vysoko módnych súboroch – prepínala siluety, módne domy, farby a textúry. Ale jej najnovší vzhľad je jej najsexiálnejšia – a možno aj dokonca niekedy.

VIDEO: Natalie Portman hovorí o tom, že sa stáva Jackie Kennedy

 

Na premiére jej nového filmu, jackie, tehotná hviezda skĺzla na šedom šatách s dlhými rukávmi, loptou lopatky a šnúrkou v kolenách – úplne sa naplnila každou krivkou. Portman udržiaval svoj oblúbkový vzhľad a doplnky jednoduchý, ale len zvolil kovové kvapkové náušnice a klasické čierne špičaté čerpadlá.

December 1, 2016

Portman zažiaril v dievčenských šatách a čiernych pumpách na panelovú diskusiu, ktorá sa konala s cieľom osláviť jej film jackie vo Washingtone D.C.

Leigh Vogel / Getty

K brunetovej kráse sa pri premietaní pripojil manžel Benjamin Millepied. On a ich päťročný syn Aleph sa určite pripravujú privítať nového člena svojej rodiny!

Súvisiace články: Natalie Portman robí deň v noci v očiach Rodarte Mini

jackie hity divadiel v New Yorku a Los Angeles dnes, 2. december. Možno sme dneska v očiach Portmana.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

68 + = 72

map