Tom Hanks neuvádza zoznam jedno, ale dve (!) Pacific Palisades sídla – vidieť vnútri susediacich majetkov

Tomáš Hanks Mansion - LEAD
Karwai Tang / WireImage

Anna Hecht

10. augusta 2016 @ 11:00

Herec Tom Hanks práve uviedol dva obrie majetky v Pacific Palisades, Zillow správy. Domy, ktoré sa nachádzajú v slnečnom Los Angeles, sú len dve z troch domácností, ktoré vlastní a manželka Rita Wilson v rodinnom štýle. Ako sa ukáže, tretí dom páru, ktorý sa momentálne nenachádza na trhu, sedí tesne po ulici od ostatných domovov Hanksovej pre predaj.

Ako je uvedené v zozname, prvý z dvoch je rodinný dom v tradičnom štýle, za ktorý Hanks žiada 9,25 milióna dolárov. Na oboch stranách polovice akrového objektu je nádherný štátny park a šikovný country klub – kde, ak máte šťastie, môžete len lokalizovať susedov Reese Witherspoon a Steven Spielberg, ktorí tiež vlastnia domovy v Pacifiku Palisades.

Slávni obyvatelia stranou, prvý z predajných domov je realitný klenot všetko vlastné. S interiérom s rozlohou 7620 metrov štvorcových je priestor pre hranie hostesky. Vnútri nájdu záujemcovia sedem spální, šesťpolový kúpeľ, formálne obývacie a jedálenské miestnosti a kuchyňu skylit. Vonku je veľká záhradná plocha s výhľadom na kaňon.

Hank je druhý predajný dom, ktorý sa nachádza hneď vedľa neho, za 8,75 milióna dolárov. Tentokrát je majetok mierne menšia zámka v španielskom štýle postavená v roku 1933. Vnútri štvorhviezdičkového kúpeľného domu s troma spálňami má Hanks nekonečné vybavenie vrátane stropy s exponovanými trámami, podlahy z tvrdého dreva a kuchyňu šéfkuchára s prístrojmi z nehrdzavejúcej ocele a veľkým stredovým ostrovom. Napriek tomu, že agentka spoločnosti Hanks tvrdí, že táto nehnuteľnosť ponúka “skvelú príležitosť premeniť, rozšíriť alebo stavať nové,” hovorí tiež, že priestor určite nie je “roztrhnutie”. 

Podržte posúvanie nižšie, aby ste zahliadli pohľad do oboch ohromujúcich domovov Hanksa. Po prvé, vezmeme vás cez väčšie z dvoch domovov a potom cez menšie domčeky v španielskom štýle, ktoré sú rovnako luxusné.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 2

map