Toto je miesto, kde Kendall Jenner a Gigi Hadid Chow Down na Burgers

Kendall Jenner & Gigi Hadid LEAD
Jeff Kravitz / FilmMagic

Rita Kokshanian

25. mája 2016 @ 4:45 hod

Kendall Jenner a Gigi Hadid môžu mať dve najhorúcejšie (a najviac na požiadanie) body vo svete modelovania, ale tieto dievčatá vedia, ako jesť. Žiadna dáma sa nebojí robiť svoju lásku k jedlu známu, s Jenner uvedením svojich najobľúbenejších škvŕn pizze po celom svete na svoju aplikáciu a Hadid dokumentuje jej varenie na Instagram, Snapchat a dokonca Majster kuchár, kde vyhrala epizódu seriálu Showdown. 

Pokiaľ ide o hamburgery, Hadid a Jenner sa nezaujímajú. Vzdelanie zručností stranou, blondínka BFF preukázala svoje zručnosti burger-chowing na nedávnej epizóde Dnešná show. Ale ak ste sa pýtali, kde tieto dva chcú získať svoje hamburger na väčšine, máte šťastie: Jenner nedávno vzal do svojej aplikácie, aby zdieľať svoje tri obľúbené miesta po celom svete, aby si hovädzie patty medzi bun. Pokračujte v čítaní pre Váš # KenGi-schválený zoznam cheeseburger bucketlist. 

SPRIEVOD: Kim Kardashian West a Kendall Jenner London-Ready oblečenie sú veľmi odlišné

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

81 − = 73

map