Tu je to, čo Alex Rodriguez naozaj myslí o tom, že “J-Rod” prezývka

Hoci oficiálny začiatok leta 2017 je ešte jeden deň ďaleko, Jennifer Lopez a Alex Rodriguez už začali nahrievať nadchádzajúcu sezónu!

Napájací pár je navzájom úplne unášaný. A úprimne povedané: sme aj s duom zabití. Spájajú sily v oddelení lásky, ale to nestačí pre náš posadnutý svet, pretože mnohí z nás si na seba vzali prezývku “J-Rod”. Ani nie sú cudzinci, ktorí by sa rozlúčili – s ňou ako J.Lo a ním ako A-Rod. Ale Rodriguez a Lopez sa naozaj páčia ich nové prezývky?

���� # baecation2017. SWIPE pre viac obrázkov

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

“Som v poriadku so všetkým, je to blízko k A-Rodu,” povedal Rodriguez Nadrž so žralokmi Tlačová udalosť v Los Angeles v pondelok. A Lopezove myšlienky na meno? Hviezda s potvrdením extra, “Je veľmi jednoduché ísť, myslím, že sa jej páči tiež.” To je dobré, pretože sme sa na ňu skutočne pripojili.

Posledná dovolenka duo zahŕňala víkend v Paríži, takže viete, že romantika a roztomilosť boli na vysokej úrovni. “Dnes sme ráno pristáli, bolo to skvelé, bolo to skvelé, 15 hodín spánku, to bolo dobré,” odhalil Rodriguez o svojej ceste späť. “Múzeá sú vždy dobré a práve prechádzky po Paríži sú úžasné.” Nemohli sme viac súhlasiť!

Víkend v Paríži ❤️ # vďačný a vďačný

Príspevok, ktorý zdieľa Alex Rodriguez (@arod)

A hoci lietanie sem a tam vidíte, že vaša nová láska je pre hollywoodský súbor jednoduchšia než väčšina, ich chaotické plány často znemožňujú, aby celebrity spolupracovali. Lopez je hviezda Odtiene modrej, pracuje na novom albume v španielskom jazyku a sudcom na Svet tanca, zatiaľ čo Rodriguez sa pripája Nadrž so žralokmi a Dobré ráno Amerika. Takže, ako si viete predstaviť, pár musí skutočne byť všetci. “Ak chcete byť spolu, ste spolu,” potvrdil Rodriguez. “Naše deti sa naozaj dobre darí, obaja sme z New Yorku, sme obaja latinčania, obaja sme v štyridsiatych rokoch, naozaj sa tešíme zo života, ale naozaj je to jedna z najpôsobivejších a najchytrejších ľudí Som sa niekedy stretol.” Aké sladké!

Zo svojej novej úlohy so súťažou o víťazstvo v konkurencii, Rodriguez povedal: “Všetka práca, ktorú urobili, je skutočne symbolom amerického snu.” Jeho GMA pozícia bude zahŕňať “trochu obchodnej športovej strany, rodičia, len cítiť dobré príbehy.”

#Repost @ cnbc · · · @ AROD sa chystá byť prvým Hispánskym Žralokom na Shark Tank a pre neho to je dobré znamenie. “Skutočnosť, že (hispanici) prispievajú na ekonomiku tri miliardy dolárov ročne, je len fenomenálnym výkonom.” on hovorí. “Myslím si, že v D.C. a iných podnikateľských komunitách by sme mali mať skutočne chytré rozhovory o tom, ako zdvojnásobiť toto číslo.” # EA17

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

SÚVISIACE: J-Rod Bid Au Revoir svojmu romantickému parížskemu “Baecation” s najchutnejšími PDA Pics

WATCH: Jennifer Lopez a Alex Rodriguez’s Cutest Moments

 

Napájací pár, naozaj.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 3

map