Štýl lekcie Carrie Bradshaw nás naučil na sex a mesto

Štýl Lessons from Carrie Bradshaw - LEAD
HBO / Zdvorilostná Everettova kolekcia

Isabel Jones

08. Júna 2018 @ 1:00 hod

Je ťažké si všimnúť bez toho,Sex a mestoCarrie Bradshaw to vedela lepšie ako ktokoľvek iný. Je to už takmer 14 rokov, kedy sa séria objala na HBO, ale štýl, ktorý Sarah Jessica Parker priniesol na malú obrazovku, je stále zakorenený v dnešných trendoch.

Medzi nebe vysokými stilettami, odvážnymi výtlačkami a vzormi a (samozrejme) každodenným kožou sa Carrieho nezameniteľná vôľa naďalej prezentuje na každom kroku. V skutočnosti mnohí z nás stále plánujú naše oblečenie touto tvrdou a rýchlou módnou otázkou: Čo by Carrie Bradshaw robila?

Hoci Carrie už neponúka týždennú dávku štýlu inšpirovanej obrazovky, jej partnerka v reálnom živote, Parker, robí fenomenálnu úlohu udržať svojho ducha (a chuť v topánkach!) Živý a dobre.

SJP sa určite naučil lekciu alebo dve hodiny od Bradshaw – a tak sme aj my. Na počesť neporovnateľného sarkorického vplyvu Carrieho je tu pohľad na päť najdôležitejších módnych lekcií, ktoré nás naučila v priebehu rokov.

VIDEO: štýl červených kobercov Sarah Jessica Parkerovej

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 6

map