Uma Thurman len uviedla svoj štýlový Manhattan Duplex za $ 6.25M – pozrite sa do nej

Attends as Marc Jacobs & Benedikt Taschen celebrate NAOMI at The Diamond Horseshoe on April 7, 2016 in New York City.
Jamie McCarthy / Getty Images

Anna Hecht

Apr 11, 2016 @ 16:00

Uma Thurman uviedla svoj manchesterský duplex vo výške 6,55 milióna dolárov. A človek, je to úžasné. Vnútri záujemcovia nájdu pokojný priestor s pokojnou farebnou schémou, rovnako ako báječne elegantné povrchové úpravy.

Svojou obytnou plochou 2 800 metrov štvorcových je duplex umiestnený v parku Gramercy, kde Thurman získal exkluzívny kľúčový prístup do parku Gramercy – luxusu, ktorý bol pridelený iba obyvateľom susedných štvrtí.

Vo vnútri duplexu, tí, ktorí chcú žiť ako Pulp Fiction herečka môže očakávať päť spální a tri a pol polní kúpeľov, rovnako ako veľké jedálne, kuchyne a obytné priestory. Súčasťou rezidenčnej štvrte je aj knižnica, tri šatníky a balkón s výhľadom do parku.

WATCH: Uma Thurmanova obálka strieľať

 

Na poschodí v druhom poschodí je sofistikovaná hlavná spálňa vybavená uvoľnenou vlastnou kúpeľňou, v ktorej sa nachádza vane z umývadla, dažďová sprcha a turecký hammam parná sprcha pre dokonalé kúpeľné zážitky.

Hovorte o živote v luxuse. Thurman, ktorý podľa spoločnosti Trulia zaplatil za dve osoby 4,2 milióna dolárov, že sa spojila do duplexu, rozhodne vie, ako ich vyzdvihnúť. Pozrite si krásny interiér domu na fotografiách nižšie.

SÚVISIACE: Julianne Hough vás pozýva, aby ste si pozreli novo zrekonštruovaný dvor

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 42 = 47

map