Zoberte si pohľad do Tobey Maguire na 2.995 miliónov dolárov španielskeho štýlu doma v Santa Monica

Tobey Maguire House - LEAD
Donato Sardella / Getty

Isabel Jones

02 novembra 2016 @ 11:00

Pavúčí muž hviezda Tobey Maguire a jeho šperk dizajnérka manželka Jennifer Meyerová ju nazvali, že sa skončí minulý mesiac po deviatich rokoch manželstva. Samozrejme, táto zmena sa stala ďalšou: Maguire práve uviedol svoj majetok v španielskom štýle Santa Monica v Kalifornii, ktorý si kúpil v máji 2015, správy spoločnosti Trulia.

Hoci domov nebol jeho dlho, je zrejmé, že to bolo milované. V skutočnosti Maguire zvýšil požadovanú cenu na 2,995 milióna – 320 000 dolárov viac, než zaplatil za predchádzajúci rok.

Začíname vidieť trend: len niekoľko mesiacov pred nákupom príbytok, Meyers a Maguire uvedené ďalšie Kalifornie domov v lokalite Brentwood pre cool 10250000-a $ domov, ktorú zakúpil v januári 2014 za zlomok ceny. Tobey Maguire: House-flipper extraordinaire?

Postavený v roku 1927, aktuálne dostupný dom si zachováva svoj starodávny pocit, ale nedávno prerobený dal LA pad niektoré moderné prvky, vrátane nového druhého príbehu a zvýšené 22-nohy stropy-dostatok priestoru pre Pavúčí muž na zmenu miestnosti.

Okrem hlavnej budovy sa v objekte nachádzajú ďalšie dve budovy: štúdio s rozlohou 1 200 štvorcových stôp a samostatná štruktúra, ktorá v súčasnosti funguje ako domáca telocvičňa. 

S tromi spálňami, 2,5 kúpeľňami a množstvom priestoru na posedenie (viac obývacích izieb) je doma ideálnym majetkom pre malú rodinu, ktorá sa chce usadiť v blízkosti pláže.   

VIDEO: Vezmite si prehliadku domova Tobey Maguire v Santa Monice

 

Pre bližší pohľad v bývalom domove Maguire prejdite na nižšie uvedených fotografiách.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map