Zobraziť všetko Lady Gaga Joanne World Tour vyzerá

PEARL pokryté PASTELS
Kevin Mazur / Getty

Jonathan Borge

02.08.2017 @ 12:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Teraz, keď sa trblietavá ružová opona nakoniec zdvihla, jedna vec je istá: Lady Gaga je Joanne World Tour môže byť jedným z jej najlepších.

Po tom, čo sa cítila ako niekoľko mesiacov relatívnej tichej od popovej hviezdy (mala zaneprázdnený film Hviezda sa narodila s Bradley Cooper), Gaga sa v utorok večer vrátila s obrovským bangom vo Vancouverovej Rogersovej aréne na otvorenie svojej najnovšej show.

Na rozdiel od predchádzajúcich turné, fanúšikovia vedeli veľmi málo o tom, čo očakávať. Gaga zdieľala samoobsluhu, ktorá ponúkla ukážku jej vlasov a make-upu, a práve tento týždeň si ju škádlila Little Monsters s tromi videoklipy Instagram s vysokým výkonom vyslanými vo forme odpočítavania.

Takže čo šlo na pódium? Zoznam nastavení sa nezameriava Joanne ako napríklad “Grigio Girls” a “Sinner’s Prayer”. Namiesto toho sú džemy podobné ako Super Bowl 2017 Halftime Show v tom, že zaznamenávajú hity svojej kariéry (myslí si “Bad Romance” a “Poker Face” ona tiež vzala na táhu jej show Coachella a priniesol to počas obľúbeného fanúšika “Scheiße”, od roku 2011 Narodil sa týmto spôsobom.

VIDEO: Lady Gaga len odhalil ďalšie tučné farby vlasov

Ale čo nosila? Neboli tam žiadne mäsové šaty, armáda Alexander McQueen topánky, alebo mušle bikiny. Namiesto toho ponúkla Gaga zmes západoeurópskych korzetov, ktoré uctievajú hudobné videoklipy “Perfect Illusion” a “Million Reasons”. Nesmiete sa vynechať? Červené plášte s dĺžkou, ktoré zatiahli ďaleko pod javiskom. Ona sa tiež obrátila na Alexander Wang pre vlastné kožené oblečenie s výšivkou tetovanie a veľa okraj spolu s ďalším Vex oblečenie, latex okraj kus. Giuseppe Zanotti vytvoril dve bežné obuvy na turné, jedna pokryté bielou kožou a kryštálmi spolu s párom čiernych sametov.

Prejdite nadol, aby ste videli to najlepšie od začiatku noci Joanne World Tour.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

92 − 90 =

map