Zoznámte sa s Realom Mr. Big + 6 Viac vecí o sexe a meste, ktoré ste nikdy nevedeli

7 Things You Never Knew About Sex and the City Lead
Warner Bros / zdvorilostná Everettova kolekcia

Isabel Jones

08 júna 2018 @ 12:45 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Pred dvadsiatimi rokmi sme boli vítaní do bublinózneho, iskrivého, sexy sveta Sex a mesto. Predtým sme v podstate žili v temných vekoch – čas bez bežného oblečenia, veľkých objednávok Cosmopolitanu alebo neslávnych rozpadov po vypálení.

Séria je populárna populárna kultúra a model pre veľa 20 a 30-niečo žije v New Yorku. V skutočnosti sme všetci tak oboznámení so šou a jeho impresiou o mestskom živote, že niekedy je ťažké rozlíšiť SATC udalosti a skutočný život. Všetka náročnejšia séria Sarah Jessica Parkerová má veľa spoločného s jej ikonickou postavou Carrie Bradshaw – a tým myslíme, že majú skvelý vkus v obuvi.

Napriek podobnosti medzi sériou a našou každodennou praxou, Sex a mesto je v skutočnosti krásnou tvorbou televíznej tvorby.

Vykresliť čiaru medzi realitou a ríšou SATC, sme zhromaždili sedem málo známych zákulisných faktov o show (Chris Noth nie je vlastne Pán Big, ale vedeli ste, že postava bola modelovaná po skutočnej osobe?).

VIDEO: Sarah Jessica Parkerova transformácia krásy

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

93 − 90 =

map