10 Hra hercov, ktoré ste nevedeli, boli tiež hudobníci

 Hra o tróny cast je talentovaná partia, ktorá strávi veľa mesiacov v roku natáčania vo vzdialených miestach po celom svete (až kým ich postavy nezabijú, to znamená). Ale keď týchto 10 hercov nie sú na sade, majú inú vášeň, ktorú sledujú: hudba.

Od Ramsay Bolton po Gray Worm, Sandor Clegane, a dokonca aj Bronn, títo tvrdí chalani majú mäkké miesto pre melódie. Udržujte rolovanie po dobu 10 rokov GOT hviezdy, o ktorých ste nevedeli, boli tiež speváci, skladatelia a hudobníci.

VIDEO: Kristen Bell a Dax Shepard Hra o tróny Hudobné video

Keď hráte hru trónov, vyhráte – alebo vás zabiť a potom sa stane slávnym spevákom.

1. Iwan Rheon (Ramsay Bolton)

dostal Musicians - 5
Zdvorilosť HBO

Zatiaľ čo možno nebudete môcť dostať strašidelný obraz Ramsay Boltona z hlavy, Rheonov singel “Bang! Bang! “Je ďaleko od strašného. Waleský herec je tiež spevák a gitarista a jeho hlas je skutočne upokojujúci. Nepomáha mu však jeho bláznivý obraz, že jeho skladby majú názvy ako “Ty v sebe” a “Tvoja duša.” Ramsay, viem, že tam si tam.

2. Jacob Anderson (šedý červ)

dostal Musicians - 11
Zdvorilosť HBO

na Hra o tróny, Šedý čar má problémy s vyjadrovaním seba samého, ale IRL, herec, ktorý ho hrá, je tiež známy spevák a skladateľ. Anderson, ktorý sa nazýva Raleigh Ritchie ako hudobník, spieva R & B. Musíme si však priznať, že je divné vidieť člena Nezoslúženého v uličnom oblečení.

3. Michiel Huisman (Daario Naharis)

dostal Musicians - 3
Zdvorilosť HBO

Ak sa príbeh Daenerysa nikdy nevráti k Meereenu a nikdy sa s Daarioom Naharisom nestretíme, aspoň Michiel Huisman bude mať ďalšiu kariéru: spievajúci. Holandský herec je tiež talentovaný hudobník, ktorý písal a produkoval svoje vlastné piesne a dokonca spev spolu s Connie Britton na Nashville.

4. Jerome Flynn (Bronn)

dostal Musicians - 6
Zdvorilosť HBO

Dlho predtým, ako Jerome Flynn sa stal dôveryhodným pomocníkom Jaime Lannistera, bol súčasťou anglického speváckeho dua Robson & Jerome, ktoré v 90-tych rokoch pokrývalo doo-wop piesne. V skutočnosti bol Flynn dosť úspešným hudobníkom: Robson & Jerome mal v Spojených štátoch v deväťdesiatych rokoch tri britské singly a dve albumy číslo jedna. Nie je to zlé pre prenajatú ruku.

5. Natalia Tena (Osha)

dostal Musicians - 2
Zdvorilosť HBO

Dokonca aj divokí môžu mať hudobnú kariéru! Tena je hlavným spevákom a akordeonistom Molotov Jukebox, “balkánskej fúznej skupiny”, ktorá minulý rok vydala nové album. P.S., ak Tena vyzerá dobre, je to pravdepodobne preto, že tiež hrá Nymphadora Tonks v Harry Potter séria.

6. Jonathan Pryce (vysoký vrabec)

dostal Musicians - 4
Zdvorilosť HBO

Spolu s jeho Hra o tróny sláva, Pryce je tiež Broadway hviezda. Len ho počúvajte, aby ste si odniesli Americký sen Slečna Saigonová:

7. Wilko Johnson (Ilyn Payne)

dostal Musicians - 1
Zdvorilosť HBO

Popolník Ned Stark bol raz dosť zaujímavý deň práce. Herec je tiež gitarista, skladateľ a spevák, ktorý vystúpil v anglickej punk rockovej kapely Dr. Feelgood späť v 70. rokoch.

8. Rory McCann (Sandor Clegane)

dostal Musicians - 7
Zdvorilosť HBO

Hound má mäkkú stranu! McCann bol kedysi v kapele nazvanej Thundersoup na začiatku 90. rokov. A posúdením tohto karaoke videa môže dokonca spievať country music.

9. Carice van Houten (Melisandre)

dostal Musicians - 9
Zdvorilosť HBO

Červená žena má tiež pôsobivú speváckú kariéru. V roku 2012 holandská herečka vydala prvý singel “Emily” z jej albumu, Uvidíme sa na ľade. V piesni sa uvažuje o “všetkým týchto herečkách, zrazu sa chcú stať speváčmi”.

10. Kristian Nairn (Hodor)

dostal Musicians - 10
Zdvorilosť HBO

Keď nie je držiteľom dverí, Nairn je írsky DJ, ktorý hrá svetáky po celom svete.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 68 = 73

map