10 pocitov Všetci skúsenosti počas práva a poriadku: SVU maratón

V televíznom maratónskom systéme, Zákon a poriadok: Oddelenie pre osobitné obete je považovaný za zvlášť návykový. Odhodlaní diváci, ktorí sledujú tieto zvyčajne opakované epizódy, sú členmi elitnej skupiny známej ako fanatici špeciálnych obetí. Toto je ich príbeh.

Je to niečo také, že? Zvedavý úvod k tomu, čo sa stalo najobľúbenejším rozšírením Zákon a poriadok volebné právo: SVU. Rovnaký úvod, ktorý sa opakuje každú hodinu v hodine po celú dobu SVU maratón, ktorý sa našťastie stáva často. Ak ste niekedy odhodili nedeľu na jeden z týchto ultra-zaujatých maratónov, presne viete, ako to ide. Brunch plány, zrušené. Neustále sa rozširujúca hromada bielizne, ignorovaná. Texty, nezodpovedané. Pretože SVU maratón deň nepotrebujete svojich priateľov IRL, keď máte Benson, Fin, Rollins a Carisi na vašej strane … na vašej obrazovke.

V stredu, SVU vrátila sa za 18. sezónu s úvodnou epizódou, ktorá sa skladala zo všetkých ingrediencií, ktoré robia show tak podmanivou. Jeho rýchla, škandalózna, ale realistická povaha nás vtiahne a osobné poviedky postáv, ktoré sme stále viac pripájali k sezóne po sezóne, nás udržiavajú v zábere (hodinu po hodine, po hodine …).

súvisiace: Zákon a poriadok: SVUNajviac nezabudnuteľných hosťujúcich hviezd

Najmä je to emocionálna horská dráha a zostavili sme zoznam všetkých tých, čo sa domnievajú, že niekto zotročil SVU maratón zažije. Pokračujte v posúvaní, aby ste prežili výkyvy a pády bez straty celého dňa. Aj keď deň SVU nikdy nie je zbytočný deň …

1. Keď hudobná úvodná hudba a úvodná montáž začína na začiatku novej série epizód.

Poďme sa pripraviť na ticho. Kto sa stará o koľkokrát sme sledovali tieto epizódy? Tam je vždy jeden my (možno niečo) som nevidel.

2. Keď je to maratón zahŕňajúci epizódy s Elliotom Stablerom.

Elliot (Christopher Meloni) účinne rozbil naše srdcia, keď odišiel SVU po sezóne 12 (objavil sa v jednej epizóde sezóny 13). Takže kedykoľvek maratóny zahŕňajú epizódy z prvých 12 sezón a dostaneme sa pozerať na pôvodnú detektívnu hudbu, je to dobrý deň.

3. Keď niekto hrozí alebo bolí Bensonovi.

V zásade máme na mysli každú epizódu zahŕňajúcu Williama Lewisa – a veľa z nich je. Vieš o čom hovoríme. Áno, ho.

4. Ktorýkoľvek člen tímu zobrazí emocionálne zmätky.

Keď plačeš, plačím. Je zriedkavé, že SVU tím zobrazuje ohromné ​​množstvo emócií spojených s prípadom. To je ich práca a všetci to všetko videli. Ale každú chvíľu, či už to bol Stabler, keď jeho rodinná situácia bola menej než leskná alebo Benson bol chytený v tom, že niekto nezachránil včas, niekto sa rozpadne. A potom, tak aj my.

5. Keď ste mali pravdu o tom, kto bol perp po celý čas.

Vo vašom druhom alebo treťom maratóne (a tam sa dostanete) vás trochu prekvapí, keď príde na zlých chlapcov a dievčat. Budete sa naučiť, ako odkázať nápadité postavy spoza obrazovky a zavoláte vinníkovi vľavo a vpravo.

6. Keď vaša spolubývajúca prerušuje váš záchvat a pýta sa, či plánujete sledovať SVU celý deň.

Vinný z obvinenia. Iné úplne absurdné otázky?

7. Keď Nick Amaro robí skoro všetko.

Počúvajte, nie je to to, že nemáme rád a nestratili sme Stablera, ale Amaro (Danny Pino) ​​nebol v žiadnom prípade ťažký prídavok do tímu.

8. Keď si počas epizódy znova vzdycháte, zaujmete, kričíte alebo inak hlasne emotujete.

Pokriky. Okolo štyri alebo päť hodín ste boli oficiálne nasávaní a je ťažké rozlíšiť skutočný život SVU life. Pokúste sa trochu zabrániť.

9. Keď je epizóda “Pokračovať …” a oni nie prehrajte ďalšiu sledovanú epizódu.

A ty si len sedel a premýšľal nad tým, čo si urobil v minulom živote, aby si zaslúžil túto úroveň karmickej odplaty.

10. Keď skončí maratón a nakoniec sa odložíte z gauča.

Stačí si len pripomenúť: deň SVU nie je deň zbytočný, deň SVU nie je deň zbytočný …

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 84 = 87

map