15 najlepších módnych momentov zo škandálovej sezóny 5

sezóna 5, Episode 15 Scandal fashion
ABC

Janelle Grodsky

12. mája 2016 @ 12:45 hod

TGIT! Táto sezóna škandál zaznamenal svoj spravodlivý podiel na dráme, od Fitz a Olivieho rozdrvenia srdca až po Mellieho prezidentský proces. So všetkými zvratmi a obratmi v Bielom dome nie je divu, že šatník Kerryho Washingtonovej charakteru prešiel radikálnou zmenou, od jej zvyčajného tlmeného gladiátora, ktorý sa pozerá na jasne červené kabáty a kráľovské modré vesty.

“Začali sme sezónu pokračovaním v palete svetla a tmy,” hovorí kostýmový dizajnér Lyn Paolo V štýle. “Táto paleta, pretože všetky Gladiators viem, bola šablóna, ktorá vyjadrila Olivia emócie. Potom Shonda Rhimes vo svojom lesku, napísala úplne nový Olivia. To Olivia je silnejší, rozhodnejší a nosia jasne červenú, oranžovú a kráľovská modrá Táto Olivia je nový typ Gladiátora, ktorý nepracuje pre iných, ale rozhodol sa byť jej vlastnou osobou. “Keď Shonda vyjadril, že budeme v novom smere, obaja Kerry [Washington] a ja som myslel, že je to dokonalý okamih zmeniť vzhľad Olivie. “

Bez ohľadu na to, ako menia šatník, jedna vec zostala konštantná: Olivia Popeová vie, ako skákať úžasné oblečenie, či už gladiuje, pracuje na Mellieho kampani alebo doma sa teší vínu a popcorn.

Očakávajte, že od pani Popeovej sa na dnešnom finále sezóny dostane ešte skvelý vzhľad škandál, ktorý prechádza na ABC o 9.00 hod. ET. Než si naladíte, pozrite sa na najlepšie módne momenty z tejto sezóny!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 1

map