4 časopisy Breaking Bariéry pre mladé dievčatá

<em>kazoo</em><br/>“></div><div class=
Zdvorilosť

Lindsay Dolak

11. októbra 2016 v 2:30 hod

Zvyčajné médiá pravidelne využívajú teplo na zamerať sa na ženský vzhľad. Veľa tradičných čitateľských materiálov predávaných ženám a dievčatám zdôrazňuje zmenšovanie pasu (pri pestovaní koristov), ​​rýchlym pohybom perfektného mačacieho oka a množstvom rád, ako lepšie vyzerat práve teraz. Nechajte nás zle, milujeme dobrý sprievodca na kontúrovanie, ale s tak veľkým dôrazom na vonkajší vzhľad a krásu, pre mladé dievčatá, niekedy posolstvo, že môžu rozvíjať iné záujmy, ako vyzerajú a ako chlapci myslia, že vyzerajú, môže sa stať zmätený v make-up artiklov.

Predstavte si svet, kde si dievčatá vyživovali svoju STEM posadnutosť tak horlivo, ako ich mužskí spolužiaci robili. Predstavte si, že majú prístup k posilneniu ženských modelov, ktoré by im mohli pravidelne pripomínať silu tvrdej práce v chladných oblastiach záujmu ako je veda, umenie alebo varenie. Našťastie stále robí viac a viac dievčat, a to aj médiá. Zahrnuli sme štyri úžasné inšpiratívne časopisy zamerané na dievčatá vo veku päť rokov a neskôr. Pokračujte v rolovaní, aby ste si prečítali viac o týchto časopisoch, ktoré dievčatám povzbudzujú k tomu, aby rozširovali svoje záujmy nad rámec tradičného príbehu “vyzerá” a boli najsilnejšie, najchytřejší dievčatá, ktoré môžu byť.

Pomôžte dievčatám po celom svete zakúpením limitovanej edície V štýle návrhár tote na podporu Let Girls Learn. Nakupujte našu zbierku exkluzívnych návrhov od Caroliny Herrery, Diany von Furstenberga, DKNY, Jason Wu, Narcisa Rodrigueza, Prabal Gurung, Tanya Taylorovej.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 2 =

map