4 Štýlové lekcie o “obliekaní vášho veku” zo sprievodcu priateľmi pri rozvode

4 Style Lessons from Girlfriend's Guide to Divorce
2015 Bravo Media, LLC.

Sharon Clott Kanter

10. februára 2016 @ 15.45 hod

Vhodný pre vek nie je slovo, ktoré sa registruje so Cynthia Summers. Ako kostýmový návrhár pre firmu Bravo Sprievodca priateľmi k rozvodu, štyri omráčajúce 30- a 40-somethings každý týždeň na nové výzvy – bábätká na palube, väzbové bitky, pekárske problémy, problémy s pripojením a teritoriálne exes – čo nie je ľahké zadanie.

V poslednej dobe sme videli skupinu štyroch báječne oblečených žien, to bolo pre Sex a mesto. GG je podobná v tom, že hviezdy štyri veľmi štýlové ženy, ale je to tiež veľmi odlišné: nastavenie je Los Angeles, šatník obsahuje viac farieb ako kedykoľvek predtým a prístup k oblečeniu je nositeľnosť.

Takže sme museli ukradnúť niektoré z Summersových trikov.

Dostali sme sa s návrhárom kostýmov tento týždeň, rovnako ako sezóna dva dosahuje maxi-Abbyho zvláštne rozpadnutie o Becce, ktoré nemá Jakeino dieťa ?! Jo a jej promiskuitný pekár ?! Phoebe a ten zvláštny chlapík ?! Delia a jej drobná svadba!– naučiť sa všetko jej špinavé tajomstvo, aby ste vyzerali štýlovo v každom veku.

“Mám šťastie, že môžem obliecť štyri hlavné postavy, ktoré nielen nádherné, ale aj zrelé ženy, ktoré poznajú svoje telo,” povedal Summers. “Toto nie je predstavenie o tom, čo je vhodné pre vek a čo nie. Je to skôr o tom, čo je najlepšie pre vás, bez ohľadu na váš vek. “Ak je to tak, dostaneme sa k nemu. Prejdite nadol pre svoje najvyššie štyri tipy. 

SPRIEVOD: Príručka priateľky k rozvodu Star Necar Zadegan na hraní silnej ženy, ktorá “nepotrebuje žiadne peniaze muža”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

42 − 38 =

map