4 veci, ktoré potrebujete vedieť o neskoro známych hviezdach, Erin a Sara Foster

ťažko Famous - LEAD
S láskavým dovolením VH1

Courtney Higgs

28. júna 2016 @ 5:00 hod

Televízia reality už odvtedy prešla ďaleko Skutočný svet explodovala na scénu a dala nám prvú chuť žánru, ktorý odvtedy prebral celý svet. Stovky realitných relácií sa dostali na naše televízne obrazovky v priebehu rokov, dokumentujúc všetko od domáceho zlepšenia až po dramatické životy malých gazdiniek. Žáner tak prišiel tak ďaleko, že je to dokonca aj falošný, čo presne to urobili Erin a Sara Foster s ich hitom VH1 show, Sotva slávny. Je to “mockumentárna” štýlová show, ktorá nasleduje po dvoch privilegovaných sestrách, ktorí žijú tesne mimo sametové laná hollywoodského A-zoznamu a zúfalo sa snažia preniknúť na druhú stranu – av tomto procese sa dopúšťajú každého spoločenského faux pasu v knihe , Je to veselá zábava na absurdnosť Hollywoodu, bohatstvo a posadnutosť celebrít.

Nedávno sme sa zobrali s sestrami Foster, aby sme mohli rozprávať o pôvode show a všetky spôsoby, akým ich šarm, ale skutočný život ovplyvnil show. Čítajte ďalej, aby ste sa dozvedeli niečo o show a jej vedúcich dámách, a ak ste ešte nevideli prvú sezónu Sotva slávny, kvapkajte všetko a znova ho odložte. Druhá sezóna začína zajtra v noci 29. júna o 10.00 hod. ET na VH1.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 4

map