6 Knihy na čítanie, ak ste milovali veľké malé klamstvá

tk
HBO; Zdvorilosť

Isabel Jones

4. mája 2017 @ 12:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Ak ste ako ja a pretrhli ste Veľké malé klamstvá ako to bola vaša práca v práci, séria HBO vám pravdepodobne priniesla najväčšie adaptačné napätie, ktoré ste mali od prvých dní Harry Potter.

Sedem epizód s obmedzeným počinom skončil s neuveriteľne pravdivým najpredávanejším románom Liane Moriartyho a dokonca založil svoju fanúšikovú základňu, nesúvisiacu s úspechom knihy. Keď sa jeho výbušná finále vysielala minulý mesiac, zdá sa, že sa tiché nepríjemnosti usadili nad fanúšikmi show: chceli sme viac. Ale bohužiaľ, neexistuje žiadny zdrojový materiál.

VIDEO: 10 najlepších kníh, ktoré sme čítali v roku 2016

 

Je tu dobrá správa, aj keď … Ak ste milovali Veľké malé klamstvá (kniha, show alebo oboje!), máme nejaké úžasné návrhy na čítanie, ktoré vám pomôžu ďalej.

SÚVISIACE: 7 Knihy, ktoré nebudú môcť znížiť tento mesiac

Prejdite nižšie uvedenými románmi a nájdite ten, ktorý môže vyplniť Veľké malé klamstvá-v tvare srdca.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 8 =

map