8 dôvodov, prečo piatkové nočné svetlá stále zostávajú najlepšie

Tim Riggins (because duh)
NBC / Kolekcia Christophel / Alamy

Tessa Trudeau

Február 08, 2017 @ 12:45 hod

Tu na V štýle, je tu pomerne veľká skupina z nás, ktorá určite má niektoré veľmi silné pocity týkajúce sa televízneho seriálu Piatkové nočné svetlá. Ak nie ste oboznámení, prehliadka je založená na knihe a filme rovnakého mena a odvysielala na päť slávnych sezón od roku 2006 do roku 2011. Či sme ju sledovali v reálnom čase v televízii alebo osude priniesli do našich životov cez Netflix, všetci sa jednohlasne zhodneme na tom, že – bez zrejmej príliš dramatickej – boli naše svety navždy zmenené.

Do dnešného dňa stále hovoríme o hercovi Taylorovi Kitchovi ako Timovi Rigginsovi, za ktorý žijeme FNL cast reunions a “Texas forever” je jednou z našich obľúbených fráz (či už sme skutočne boli v Texase). Ak ste fanúšikom prehliadky, sme si istí, že viete presne odkiaľ prichádzame. Dôvody, prečo milujeme túto show, sú nekonečné a bezpochyby zostanú v hlbokej pozorovacej rotácii po mnoho ďalších rokov.

Zajtra 9. februára predstavuje výročie konca tejto milovanej série a cítime sa na ňu celkom emotívne. Prejdite sa po obrázkoch nižšie a pozrite sa na všetko, čo sa nám páči FNL, a pridajte sa k nám pri začatí (ďalšieho) stretnutia seriálu – sľubujeme, že nebudete ľutovať. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map