Ak sme boli Tris od rôznorodých, to je to, čo sme nosili v skutočnom živote

divergentná: Faction Fashion
Zdvorilosť (7)

Andrea Cheng

21. marca 2014 @ 8:32 hod

Po prvé, položme niekoľko faktov o frakciách rozdielny, romantický román YA, ktorý sa odohral v dnešných divadlách: Príbeh sa točí okolo dystopickej spoločnosti rozdelenej do piatich frakcií, z ktorých každá má zveriť jednu cnosť as tým istú farbu. Vo veku 16 rokov je každý povinný vykonať test, aby určil, do ktorej frakcie by mala byť umiestnená. Tris, ktorú hrá Shailene Woodleyová, je prenesená z Abnegation, nezištnej sekcie, ktorej členovia nosia šedú, aby sa nevenovali pozornosti, Dauntlessovi statečné, kde sú povinné všetky čierne uniformy.

Z módneho hľadiska je ťažké vytiahnuť úplný monochromatický vzhľad (pokiaľ nie ste Lupita Nyong’o). Na počesť prechodu Trisu sme spolu dohromady vyzerali, že sa vyvíjajú od šedej do hlavy až po špičku čiernej – všetko, čo by sme mali v reálnom živote. Podstúpte transformáciu Tris a nakupujte šedo-čiernu frakciu inšpirovaný vzhľad.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

92 − 88 =

map