Ako sa Shay Mitchell stala rezidentnou guru krásy na súbore Pretty Little Liars-Plus, jej obľúbené produkty

Roztomilé mrchy môže chýbať v niektorých oblastiach, napríklad, viete, adekvátny dohľad nad rodičmi a riadne bezpečnostné opatrenia v Rosewoode, ale jedna oblasť, kde show vždy mala jasnú hojnosť, je v oddelení horúcich dievčat. Vážne, celý cast je absolútne nádherný a dokonca aj keď sa správajú zle, určite vyzerajú dobre. Takže s celou skupinou mladých hercov, ktorá je zničujúco dobre vyzerajúca ako táto, je bezpečné predpokladať, že okolo zákulisia lietajú množstvo tajomstiev krásy. Pravdepodobne to je pravda, ale je tu jeden lhář, ktorého krása je oslavovaná medzi jej kohortami a nie je nič iné ako úžasný Shay Mitchell.

Žiadne prekvapenie. Mitchell zrazuje celý deň, od jej červených kobercov, k jej závideniahodným spoločenským médiám. To vlasy! Táto koža! Zomrieme. Napriek tomu, že jej postava Emily v histórii nebola príliš zachytená vo vlasoch a jej zloženie (to je zvyčajne viac zaneprázdnená súťažným plávaním a krádežou srdca najviac vhodných mladých dám v Rosewoode), herečka, ktorá ju zobrazuje, sa naozaj objavila ako súbor je go-to prameň znalostí krásy.

SPOJENÉ: Roztomilé mrchy Obsadenie odhalí Top 4 dôvody pre naladenie v tejto sezóne

koč Mitchell embed
Jason LaVeris / FilmMagic

Počas nedávnej návštevy L.A. 29-ročná herečka priznala, že jej profesionálni kamaráti v oblasti kozmetického priemyslu jej pomohli vystúpiť na vrchol PLL krása hra. “Mám veľa skvelých priateľov v tomto odvetví, o ktoré sa môžem opýtať, takže som tak trochu na to, keď dievčatá majú otázku o tvári, ktorá je nová alebo nejaká liečba, o ktorú sú zvedaví, “Povedal Mitchell V štýle. Dokonca zdieľa hlavný kľúč o svojej rutine starostlivosti o pleť. Keď bola Mitchell požiadaná o svoju najobľúbenejšiu tvárovku, prezradila: “Shani Dardenová je jednou z mojich najlepších priateľov, milujem ju ako človeka a úplne zmenila kožu od toho, čo to bolo, ako pred dvoma rokmi.

súvisiace: Musíte vidieť Shay Mitchell Textured Crown Braid

Keď sa dozvie, že Mitchell vedie PLL čo sa týka tajomstiev krásy, museli sme sa jej spýtať na produkty, ktoré jednoducho nemôže žiť bez (ste vítaní!). “CoverGirl riasenka je niečo, čo mám vždy, a to je droga nájsť, mám rád Tom Ford make-up, myslím, že je to naozaj dobré pre tvoju pokožku, vrátim sa na deň v RCMA – mám rád ten make-up staršej školy. je to skvelé, hlavne preto, že sa na show a na červených kobercoch a samozrejme Shiseido gulička, nemôžete sa pokaziť a vždy to potrebujem v mojej súprave. ” Tam ho máte. Teraz môžete pokračovať a pridať všetky tieto položky do svojich online nákupných vozíkov, hneď ako skončíte.

Nezabudnite sa držať krok s Roztomilé mrchy, ktorý v utorok o 8.00 hod. ET na Freeform.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 3

map