Astrológ Susan Miller na tom, čo planéty majú v obchode na júl

Susan Miller je V štýle, s rezidentný astrológ a zakladateľ spoločnosti AstrologyZone.com. Jej najnovšie V štýle sign-by-znamenia stĺpec sa objavuje v júlovom vydaní a je k dispozícii na stánkoch a na stánkoch digitálne sťahovanie teraz.

Tento mesiac budú všetky značky produktívne a budú tu veľké príležitosti na cestovanie a zábavu. Venuša bude prehliadnuť Gemini od 4. júla do 21. júla, uprednostňujúc vzduchové a požiarne značky: Blíženci, Váhy, Vodnár, Baran, Leo a Strelec. Aktívny Mars bude v rakovine do 20. júla a potom sa presunie na Leo od 20. júla do 5. septembra. Mars v Rakove bude podporovať Raku, Škorpión, Ryby, Býka, Pannu a Kozorožec, Mars sa postará o ďalšie znaky po 20 .. Takže, ako vidíte, v júli je niečo pre každého.

SÚVISIACE: Astrológ Susan Miller o tom, prečo June bude perfektný pre dosiahnutie pokroku

V deň nezávislosti 4. júla bude slnko a Neptún pekne zosúladené, čo vám poskytne lyrický a šťastný tón. Bude to ideálny čas na opätovné spojenie s príbuznými a priateľmi. Neptún, planéta bezpodmienečnej lásky, bude v ideálnom usporiadaní, prinášajúc duch tepla a šťastia na čas, ktorý môžete stráviť spoločne.

Úplný mesiac 8. júla bude v Kozorožcovi a spojí sa s Plutom. Do štyroch dní od tohto dátumu sa snažte uzavrieť finančné dohody alebo, ak chcete, požiadať o podnikateľský úver, bankové úverové linky, hypotéku alebo finančnú pomoc študenta. Kozorožca tiež vládne starožitnosti a veci historickej hodnoty, takže zastavte svoje obľúbené obchody alebo blší trhy, aby ste našli skryté poklady. Ďalší skvelý deň na vyzdvihnutie niečoho nového? 14. júla, kedy Merkúr a šťastie Jupiter budú synchronizované, čo je ideálne na cestovanie alebo nakupovanie.

Jeden deň, aby ste sa vyhli konfrontácii s kýmkoľvek, kto bude vo vašej ceste, by bol pondelok 17. júla, kedy bude Mars v ťažkom uhle k Uránu. Veci nepôjdu tak, ako očakávate – namiesto toho budú mať mierny zákrut. Mohli by ste byť flirtovať s katastrofou, ak budete robiť veľké oznámenia alebo podpísať doklady v tento deň. Pokračujte, ak chcete, otestujte túto teóriu a pokúste sa o osud, ale neskôr – či už okamžite alebo mesiace neskôr – môžete vidieť, že tento deň nebol ten správny okamih na spustenie alebo vykonanie veľkých krokov. Namiesto toho podpísať doklady na vytvorenie dlhodobého vzťahu a stabilného rastu 19. júla pre Merkúra a Saturn bude zosúladený a prinesie stabilnú stabilitu.

Akčný hrdina Mars vstúpi do Lea, znamenia poplatkov, od 20. júla do 5. septembra, čo nás všetkých vyzýva, aby si v nadchádzajúcich týždňoch želal trochu luxusu a zábavy. Chystáte sa pre víkend? Možno je čas vyhradiť si izbu v prímorskom letovisku, ktoré je o krok vyššie od vášho bežného ústupu. Leo je hravý, takže aký veľký je to, že Mars bude v leto v letných mesiacoch, len opustí Leo deň po Labour Day. Zdá sa, že vesmír vás núti vyhnúť svojmu vnútornému päťročnému. Experimentujte, skúste radosť a zvedavosť a nechajte svojho vnútorného kritika doma. Leto je čas na zábavu a toto konkrétne leto môže priniesť šťastnejší čas ako tie, ktoré si v poslednej pamäti.

Nový mesiac 23. júla bude v Leo žiariť a prinesie príležitosť vo veciach súvisiacich s kreativitou, zábavou a umeleckými dielami – môže z vás vyvolať úchvatný a originálny umelecký výraz. 23. júl nový mesiac bude prvý z dvoch v Leo, ktorý príde štyri týždne od seba, čo je veľmi nezvyčajné. Zvyčajne máme jeden mesiac mesiac v inom znamení – dvanásť mesiacov a dvanásť nových mesiacov v dvanástich rôznych znakoch. To znamená, že všade, kde máte Leo vo svojom grafe, sa stane dôležitou oblasťou, ktorá bude sledovať zmeny a rast v najbližších týždňoch.

Ďalší mesiac máme dve veľké zatmenie v dôsledku jedného mesiaca úplného mesačného zatmenia v Vodnároch 7. augusta a ďalšieho, slnečného nového mesiaca zatmenia v Leo 21. augusta. Tieto budú silné momenty roku 2017, označenie udalostí, ktoré budeme dlho trvať pamätať. Tieto zatmenie sú nezvyčajne priateľské, bez ohľadu na to, čo príde, pravdepodobne budete mať prospech. Pripraviť sa. Zatváranie, a to najmä na 21. mieste, prinesie veľa správ, takže nechajte anténu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 21 = 26

map