Astrológ Susan Miller o tom, prečo vás planéty v januári udrží na prstoch

Susan Miller je V štýle, s rezidentný astrológ a zakladateľ AstrologyZone.com. Jej najnovšie V štýle sign-by-znamenia stĺp sa objavuje v januárovom vydaní, je k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne sťahovanie.

Január začína ticho. Merkúr bude stále retrográdny, pozostatok od 19. decembra, ale až do 8. januára. Keď je Merkúr retrográdny, nikdy nie je múdre kupovať drahé predmety, a tak si odložte svoje prázdninové darčekové karty, ktoré sa budú používať neskôr v mesiaci. Dobrým pravidlom je ponechať priestor najmenej týždeň od dátumu, kedy sa Merkur vráti k pôvodnej sile (ak je to možné, 27. januára), aby ste si boli istí, že váš úsudok je dobrý a váš nákup vám prinesie radosť.

Mars, akčná planéta, ukazuje, kde sa vaša pozornosť bude čerpať a bude v kontemplatívnych, filozofických Pisces až do 28. januára, čo umožní pokojný čas v januári, aby sa zatvoril a pracoval na umeleckom projekte. Po týždňoch sviatočných sviatkov budeme všetci ocenení, že máme jemný čas na odpočinok a omladenie – Mars v Rybách nám dovolí tento luxus.

Úplný mesiac 12. januára bude v rakovine, ale s výzvou z nepredvídateľného, ​​jarujúceho Uránu, budeme musieť zostať na našich prstoch nielen v tento deň, ale plus alebo mínus štyri dni od dátumu úplného mesiaca. Vzhľadom na to, že rakovina je označenie, ten úplný mesiac môže spôsobiť, že sa cítite viac emocionálne ako zvyčajne, s najväčšou pravdepodobnosťou preto, že sa budete cítiť prekvapene novinkou. Doména, iné majetky a rodinné záležitosti patria do oblasti rakoviny, takže správy môžu mať odkaz na túto súkromnú oblasť vášho života. Našťastie plné mesiace doručia správu alebo termín, ale akonáhle odpoviete na výzvu na akciu, život sa vráti do normálu do štyroch dní, takže môžete prejsť na iné veci.

Vaši priatelia a spoločenské udalosti sa budú sústreďovať na nový mesiac 27. januára. V dňoch, ktoré nasledujú po tomto novom mesiaci, máte pravdepodobne príležitosť premiešať a zmiešať sa s mnohými priateľskými, rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi. Vaša pravdepodobnosť, že si vytvoríte nového priateľa od 27. do prvej polovice februára, je vysoká. Ako už bolo povedané, “priatelia sú rodina, ktorú robíme pre seba” – úžasný darček na začiatok roka.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

63 − = 58

map