Cara Delevingne a Rihanna Star v napínavom New Valerian Trailer

Najnovší príves na ukážku pre Valeriána a mesta tisíce planét naďalej nasleduje Rihanna a Cara Delevingne bez námahy transformácia na veľkú obrazovku s novou sériou badass scén v blížiace sa sci-fi.

Vesmírny epos, ktorý je založený na francúzskej komediálnej sérii zverejnenej v roku 1967, sleduje agentov Valerian a Laureline, ktoré hrajú Dane DeHaan a Delevingne, keď bojujú cez vesmír a jeho rôznych obyvateľov, aby obhajovali mesto Alpha, kde mnohí rôzne druhy sa spojili.

A v stredu sme sa na týchto rôznych krajinách osobitne pozreli v novej plnohodnotnej pozeraní na vesmírnu operu zdieľanú na Twitter.

VIDEO: Pozrite sa na krásu transformácie Rihanny

 

“Táto misia je jednoduchá a vonku, agent Valerian a Laureline budú bežať sólo,” hovorí oznam, keď vidíme, že duo Delevingne a DeHaan prechádzajú cez púštnu krajinu s nebezpečenstvom okolo každého rohu.

Hlas nám privíta Alpha, “mesto tisíc planét”, s pohľadom na rôznych obyvateľov a hovorí: “Sto rokov sa každý druh podelil o svoje vedomosti a inteligenciu, je to raj.”

S budúcnosťou rôznorodej metropoly v ohrození po stáročiach mieru a prosperity sa Valerian a Laureline pustili do úsilia zachrániť Alpha v nových záberoch, čo tiež dáva divákom krátky druhý pohľad na Rihannu, aka Bubble, ktorá sa baví tvarovaním.

SÚVISIACE: Cara Delevingne kopí nejaké vážne botiek v prvej Valerian Trailer

Veľmi očakávané vesmírne filmy prichádzajú do kín 21. júla. Sledujte trailer vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 1

map