Domino Kirke je pripravená na ňu detailne

Keď ste dcéra známeho hudobníka (bubeníka firmy Bad Company Simon Kirke) a sestry dvoch hereckých herečiek (dievčatá“Jemima Kirke a Mozart v džunglije Lola Kirkeová), existuje spoločenské očakávanie, že budete presadzovať tvorivú oblasť. Po krátkej prestávke ako predsedníčka krátko žijúcej indie popovej kapely, nehovoriac o tom, že sa stala certifikovanou doula, Domino Kirke je pripravená vrátiť sa k hudbe za vlastných podmienok.

Jej debutový album, Za vlnami, 25. augusta čerpá z jej mimoriadne talentovaného rodinného a dospelého života ako matka jej 8-ročného syna Cassia a novomanželky Penn Badgleyovej. “Potreboval som žiť trochu viac, než píšem nový materiál,” povedal Kirke telefonicky nedávno. “Mám 34 rokov, sledoval som, že rodičia rodí viac ako 200 ľudí, päť rokov som bola jediná mama a musím veľa povedať.” Tu viac, od Kirke o jej hudbe a novej kapitole. 

Ako sa cítite o novom albume?

Naozaj dobre. Robil som to asi rok a pol, takže som docela psyched, že je to konečne tu. Záznam je v podstate jedna veľká láskavosť k mojej rodine – naše životy sa blyskli pred našimi očami a zrazu sme všetci dospelí s deťmi. Snažím sa zachytiť trochu toho, čo bolo, a zároveň si uvedomil, že je to preč a snaží sa to prijať bez toho, aby sa dostal príliš emotívny. [Album] je v podstate vyšetrovanie posledného 10 rokov môjho života. Spočiatku som nechcel písať o sebe, ale mohol som veľa z mojich rodín vytiahnuť. Začal som sa učiť veci o ľuďoch … niektoré rodinné tajomstvá boli odhalené. 

Ako napr …

Pre začiatok, predtým ako sa môj starý otec stal otcom, bol to hráč a žobrák. Dozvedel som sa, že tieto druhy závislostí sú práve odovzdané a zastavia sa iba vtedy, ak urobíte vedomé rozhodnutie ukončiť ich. Tak som musel povedať nie veľa z týchto vecí. 

Cítili ste sa nátlakom, aby ste mohli hrať nástroj alebo konať, ako váš otec a vaše sestry? 

Áno. Jednou z očakávaní vyrastala, že som sa stala známym umelcom. Robím hudbu roky, ale stále som relatívne neznámy spevák. V mojej rodine bolo vždy povzbudené stať sa kreatívnou osobou. Namiesto toho som sa stal doula, potom som sa oženil s hercom a moje sestry sa stali takmer cez noc. Zrazu bola celá táto energia okolo mojej rodiny. Teraz mám pocit, že som pripravený. 

SOUVISLOSTI: Jemima Kirke sa mení Zdá sa

Čo podnietilo rozhodnutie stať sa doula? 

Narodenie môjho syna. Po tom som začal Carriage House, centrum starostlivosti o tehotenstvo. Cítil som, že je tu skutočná potreba starostlivosti o doula. Teraz máme 40 ľudí v New Yorku a 45 v L.A. Máme trochu dúľovej ríše! Materská zdravotná starostlivosť v Amerike je v súčasnosti dosť desivá, takže rodinné tváre, ktoré chcú byť dôvernou súčasťou vašej cesty, sú naozaj cenné. 

S rizikom znieť trite, ako to robíte všetko?

Ide o to, že jedna vec bude trpieť. Mám tieto rozhovory so svojou sestrou, Jemime – ak ste umelcom a vy sa vám darí vo vašom odbore alebo vo vašom umení, niekde bude zanedbávanie. Náš otec bol turné hudobník a vždy je to výplata. Bolo veľa neprítomnosti. 

Čítal som, že ste boli objavený, keď ste boli teenagerom v Joe’s Pub. 

To je pravda! Bolo to na moje 17. narodeniny. Andre Levins, veľký producent, ma vzal pod jeho krídlom a zaznamenali sme album materiálu, ale pozornosť sa pre mňa stala trochu príliš veľa. Chcel som ísť do školy. Keď mi bolo 19 rokov, založil som kapelu Domino s Jordanom Gallandom a Mark Ronson nás vzal. Prešli sme s Lily Allenovou. Potom som bola tehotná so svojím synom a ja som bol ako: “Dobre, tu je môj von.” Potreboval som nejaký čas. 

SÚVISIACE: Pozrite sa na Jemima Kirke Kopírovať jej fiktívne priateľské Swagger v tomto hudobnom videu

tk
Shervin Lainez

Čo si počúvala vyrastala??

Všetko od klasickej rockovej až po reggae. Spoločnosť Bad Company bola podpísaná v spoločnosti Island Records a mali rovnakého manažéra ako Bob Marley. Môj otec bol taký fanúšik hudby, že jediný spôsob, ako sa s ním stretnúť, bolo sedieť v miestnosti a počúvať hudbu.

Váš otec vám dal nejakú radu o tom, ako sa dostať do hudobného priemyslu? 

Povedal mi, aby som bol opatrný a že práca je oveľa viac naplnená ako život na ceste. Myslím, že keď je starší, vidí, čo robí naša rodina, a rád by som si raz premýšľal o tom, že ho budem snažiť. Ale on to dostane. 

Tvoja mama má aj vinobranie, Geminola. Ovplyvnila váš zmysel pre štýl? 

Geminola návrhy sú tak pekné … sú takmer príliš pekné na nosenie. Úprimne povedané, snažím sa každý deň nosiť nohavice. Mám rád akýkoľvek druh kimono-štýlu, bezstarostný a pohodlný. Pokúšam sa nosiť šaty a podpätky, keď chcem viac vynaložiť úsilie a byť o niečo viac žensky. No.6 má nádherné šaty, ktoré sú pekné a ľahké.

SÚVISIACE: Lola Kirke Rozhovory s Gael Garcia Bernal O Mozart v džungli a prečo nosí “všetko”

To bol pre vás veľký rok s novým albumom a novým manželom. Ako je ženatý život?

Milujem to. Veľmi ju odporúčam. Keď som bol v New Yorku jediný a potom som malý s dieťaťom, cítim sa, že je to skutočne pod mnou. Keď som vyrastal, môj otec bol po celé mesiace a mesiace preč, a ja som vždy premýšľal, čo má. Penn je veľmi rodinný a stabilný a bezpečný rovnako ako ja, a snaží sa o to v našej rodine. Som veľmi uľavený, že som našiel niekoho, kto má rovnakú rodinu ako ja.

Boli by ste niekedy uvažovať o písaní skladby spoločne? 

Radi by sme! Práve sa prihlásil na televíznu reláciu, takže už dlho bude mimo komisie, ale akonáhle bude mať čas vo svojom rozvrhu, určite sa budeme snažiť začať písať. Vždy o tom hovoríme. Je to nádherný spevák a skvelý skladateľ.

Existuje osobitný význam pre názov vášho albumu, Za vlnami?

Je to trochu sýtosť povedať, ale je to tam, kde som. V tom momente som prešiel v mojom živote a môžem sa naozaj pozrieť späť a povedať, že som v tomto zúčtovaní. Ja sa ukloním a kývam na všetko, čo sa stalo až do tohto bodu v mojom živote a na skok.

VIDEO: Prekvapenie! Penn Badgley a Domino Kirke sú opäť ženatí

Tento rozhovor bol upravený a skrátený.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 76 = 81

map