Empire Cast odhaľuje zoznam svojich priateľov hviezdnych hviezd pred sezónnou premiérou

Druhá polovica roku ríšeDruhá lekárska sezóna začína v priebehu niekoľkých týždňov a ak ste niečím podobným nám, mali ste už od poslednej sezóny v polovici sezóny niekoľko pálčivých otázok. Obsadenie sa zhromaždilo v piatok v noci v divadle Dolby v štáte Hollywood, Kalifornia, a hoci nám nedokázali poskytnúť všetky odpovede, ktoré sme chceli, ukázali, že ich zoznam želaní hudobných hostí zahŕňa niektoré vážne liste.

Okrem obrovských mien, ktoré v minulosti privítali na prehliadke, ako Jennifer Hudson, Mary J. Blige a Alicia Keys, existuje viac hudobných šperkov, ktoré by mali radi na sade. Keď sa položili s otázkou, Terrence Howard, Jussie Smollett, Serayah McNeill a zvyšok ich členov obsadili smiech a kričali mená ako Beyoncé, Adele, Kendrick Lamar, Prince a Rihanna. Čo zoznam!

SÚVISIACE: Taraji P. Henson oslavuje svoj prvý Zlatý glóbus

ríše Spoluzakladateľ a výkonný producent Lee Daniels ich znova nasmeroval a hrdý na to povedal: “Na prehliadku prichádzame ešte niekoľko hviezd, ale tu je vec: Čo som sa na tejto ceste dozvedel je, že sme dobrí dosť.”

Môžeme si len predstaviť, ktorí hudobní umelci Taraji P. Henson, ktorý hrá matriarchu Cookie Lyon, by chceli vidieť. Ona nebola prítomná, pretože je v súčasnosti mimo štátneho natáčania filmu.

súvisiace: ríše Fashion Recap: Získajte Scoop na prvej sezóne Cookie 2. Kožušinový moment

Výkonná producentka Ilene Chaikenová dodala, že obsadenie sa naozaj stalo vlastným hudobným umelcom. “Píšu toľko hudby, ako písali pre nich ostatní skladatelia,” zdieľala. A aj keď hrá na ňom zlovestného otca ríše, Howard mal skutočne hrdý otec, keď hovoril o Smollette, ktorý hrá stredného syna Jamal Lyon. “Práve som sa pýtal Jussieho, koľko piesní napísal tento rok, a povedal, že to bolo osem songov,” Howard sa chváli jeho synom na obrazovke. “Neviem, koľko ďalších vystúpení vedú hercov, ktorí píšu svoje vlastné piesne a produkujú svoje vlastné piesne.”

Nalaďte sa, aby ste chytili všetku módu, drámu a samozrejme novú hudbu vraha! ríše vráti streda 30. marca o 9.00 hod. ET na Fox.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 − 47 =

map