Exkluzívny prvý pohľad: Škandálová zbierka pre spoločnosť Limited

Pozornosť Gladiators: Vaše neúprosné fangirling o móde Olivia Pope sa vyplatil! škandálV čele s milým a nádherným Kerrym Washingtonom a kostýmovým návrhárom Lynom Paolom si vzali svoj zabijací štýl The Limited. Dvaja tvoria líniu s kreatívnym vedením maloobchodníka, Elliot Staplesom, ktorý napomáha postoju pápeža k zaujatiu.

“Obliekanie ako gladiátora znamená, že sa nebojíte mať všetko – byť očarujúce, chytré, silné a sexy,” hovorí Washington. “Táto história je v móde, že ak chcete byť silnou ženou, musíte sa obliecť ako človek a chceli sme sa z nej odísť a chceli sme prísť na to, ako vyjadriť silu aj ženskosť prostredníctvom módy pre túto postavu, pretože je to žena, ktorá sa nebojí byť najsilnejšou postavou v miestnosti. “

Výsledkom je zbierka, ktorá zahŕňa všetky sponky pápeža: pastelovú srsť, halenku na čokoľvek a čiapku v bielom podpisu, ktorá “odráža pancier Olivia,” hovorí Paolo. Dôvod, prečo je biela je jej farba, je odrazom charakteru a volania televízora, vysvetľuje Paolo. “Je skutočne dôležité, aby sa Olivia Popeová vymanila v miestnosti plnej mužov oblečených v tmavých oblekoch, aby bola ústredným zameraním, hlavným bodom v tejto miestnosti.”

Keď už hovoríme o vystúpení, v rade sú aj niektoré nádherne jemné farby, vrátane ružovej, šalvie zelenej, greige a slonoviny. “Je to žena, ktorá pri vstupe do miestnosti potrebuje pocit, že prináša pocit otvorenosti a spravodlivosti, pokoja a pokoja,” vysvetľuje Washington. “Nechcem ísť do miestnosti a zastrašiť klientov, ktorí ku mne prichádzajú na svoj najstrašnejší deň, chcem nosiť farby, ktoré im umožňujú cítiť sa pohodlne, uvoľnene a v pohode.”

A pretože “ona nosí nohavice vo svojom živote,” hovorí Washington, duo bubnovalo tri pápežom schválené štýly nohavíc – tenká cigareta, širší pravidelný rez a veľmi široká noha. “Myslel som, že keď ste žena, ktorá nosí nohavice po celú dobu, chcete mať nejaké možnosti,” hovorí. “Snažíme sa aktualizovať túto myšlienku sexy silnej ženy a usadiť sa na nohaviciach, keďže jej štandard nám umožnil skutočne hrať s väčšou ženskosťou v tvaroch bundy.”

Pripravte sa, aby váš šatník a škandál makeover – mix-and-match kusy začínajú na 49 dolárov. Práve včas: Season 4 premieres 25. september. Takže, váš šatník? Stavíte sa, že sa s ním zaobchádza.

Pondelok 22. septembra bude Kerry Washington InStyle.com je Hosťujúci redaktor! Vráťte sa späť po celý deň, aby ste získali exkluzívny obsah priamo od samotnej herečky. Prejdite na instyle.com/kerryday.

Prejdite cez galériu, aby ste si mohli prezrieť zbierku.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map