Hailey Gatesová z Vicelovej o svetovej móde a právach žien

Hailey Gatesová bola rozhovorom v rámci série s názvom American Voices. Nasleduje nasledujúci text V štýlefebruára, na novinových stánkoch a teraz k dispozícii na digitálne stiahnutie.

Hosting spoločnosti Viceland Štáty poddania séria dala bývalému modelu Miu Miu crash kurz v globe-trotting a vyšetrovacie správy. V sezóne 2 Gates pokračuje v skúmaní kultúrnych otázok, módy a práv žien prostredníctvom výrazne americkej šošovky.

Domov: Mesto New York

Vek: 26

Ako ju poznáš: Ako hostiteľ Štáty poddania o Vicelte, Gates používa módu ako východiskový bod na preskúmanie práv žien a sociálno-ekonomických otázok, niekedy vo vojnových krajinách.

Čo bude ďalej: Brány natočené v miestach vrátane Bolívie a Mexika pre sezónu 2, plánované na premiéru túto jar.

súvisiace: atlanta Zazie Beetz na tom, čo dúfa, sa stane v sezóne 2

Ako sa rozhodnete, čo baliť, keď vyrazíte, aby ste natočili novú epizódu? 
Je to tá divná skúsenosť, kde si myslím: “Musím nosiť niečo dosť cool, takže diváci veria, že viem, o čom hovorím, ale aj o niečom praktickom, aby som mohol urobiť všetko, čo potrebujem.” Ale niečo tak praktické, že sa zdá, že sa snažím byť Christiane Amanpour v safari obleku v 90. rokoch, alebo niečo.

Čo si myslíte o móde v USA teraz??
Zdá sa, že internet zabil americkú módu v tom zmysle, že každý má dobrý štýl, ale taktiež vyzerá nejasne rovnako. Je ťažké rozlíšiť tvorivosť od mimikry.

Spolu s pokrytím križovatky módy a kultúry, Štáty poddania vám tiež ukázal, že hľadáte tampóny na čiernom trhu vo Venezuele a rozhovorom s kňazom Abdul Azizom Ghazim, sympatizantom samozvaného islamského štátu v Pakistane. Ako nájdeš správnu rovnováhu?
Je to ako skryť brokolica v zmrzline. Udržanie zmyslu pre humor je kľúčom k tomu, aby sa ľudia sústredili aj na krízy.

SÚVISIACE: Starostlivosť o krásu bez veku Laura Dern získala od svojej babičky

Čo chcete dosiahnuť so sériou v sezóne 2?
Môže to byť výstava o módnom osvetlení ako predstavenie o právach žien, ale môže to byť aj o ekonomike vo Venezuele a cenzúre v Číne. Je to epizóda a konkrétna krajina. Jednou z mojich najobľúbenejších častí je, že sme schopní to všetko pokryť.

Ako cestujete do zahraničia, čo vás prekvapilo?
Ženské telá sa stali skutočným bojovým priestorom pre politiku. Aj v Paríži, rodisku módy, ako ju poznáme, existujú diskriminačné zákony založené na islamofóbii [napr. Zákaz verejných závojov na tvár).

SPOJENÉ: 5 mocných žien, ktoré bojovali za rovnosť v mzdách a vyhrali

Aká je vaša obľúbená časť práce?
Mám rada, že divákom dávame pocit, aké to vlastne je, keď sa nachádzame v situácii, ktorá môže poskytnúť toľko informácií ako reportáž. A som vďačný, že táto show mi umožňuje vyjadriť svoje emócie, čo nie je niečo, čo novinári, najmä ženské novinári, majú vždy možnosť robiť na kameru. Možno porušujem všetky pravidlá, ale som veľmi vďačný za to.

V štýlefebruára, na novinových stánkoch a teraz k dispozícii na digitálne stiahnutie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

60 − = 57

map